Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forehand Top Spin (Kamçılama )

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba. Ben forehand spin çekerken doğru olan ( kamçılama ) topu raketin ucu yerlerden değilde direk baştan başlayıp içinde dolandırıp spin çekiyorum. Buda yeterince hızlı gitmiyor. Bu kamçılama olayını bana anlatabilecek biri var mı ? En azından mantığını uygulama kısmı bize kalmış ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar merhaba. Ben forehand spin çekerken doğru olan ( kamçılama ) topu raketin ucu yerlerden değilde direk baştan başlayıp içinde dolandırıp spin çekiyorum. Buda yeterince hızlı gitmiyor. Bu kamçılama olayını bana anlatabilecek biri var mı ? En azından mantığını uygulama kısmı bize kalmış ...

slm.yazdigindan anladigim kadariyla bu vurusta sen biraz hata yaparim diye korkuyorsun bunun icin spini yavas cekiyorsun.ayrica bu vurusu yazarak degilde tatbiki göstermek daha mantikli.gerci senin yaptigin sekildede etkili spinler olur ama daha seri olmaya alismaya calis.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sağol emre abi baya çalıştım yapmaya başladım .

Sevgili kardeşim

Emre abin dün akşam 21:00 yakınlarında yüklemiş videoları sen bu sabah 09:11 de baya çalıştım diyorsun. Ya akşam 21:00 dan sonra koşa koşa salona gidip sabaha kadar oynadın. Yada sabah namazına müteakip başladın ve salondan bu saate kadar çıkmadın .Mesajı da cep telefonundan falan atıyorsun. Ya da başka birşey..:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..