Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ekipman Tavsiyesi

malin

Recommended Posts

Merhaba sevgili forum kullanıcıları,

Uzun zamandır aktif değildim fakat şu sıralar ekipman almayı düşündüğümden sizlerin tavsiyeleri benim için önemli. Beni tanıyanlar vardır aranızda, az da olsa oyunumu görenler.. Almak istediğim ekipman şu şekilde;

Tahta;

Stiga Clipper CR WRB

Lastikler;

Boost TC

Boost TS

Şuanda kullandığım ekipman;

Primorac Carbon OFF+ , DHS Hurricane III (FH), Haifu Pembe Süngerli (BH)

Ekipman değiştirme sebebim ise şu; kendimi çin lastiği oyuncusu olarak görmemem ve gelişme aşamasında Avrupa lastiğinin oyun tarzıma daha uygun olduğunu düşünmem. Tahtanın da biraz hızlı olduğunu düşünüyorum.

Şimdiden değerli fikirleriniz için teşekkür ederim.

İyi forumlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

0FF- bir tahta üzerine vega asia lastikleri güzel olabilir. Süngeri sert ama üst lastiği çok sert olmayan, hızı ve spini iyi bir lastik. Bendu uzun zaman çin lastiği kullandıktan sonra Avrupa lastiği kullanmaya başladım. Fh lastiğinin top tutan karakterde olması, eski alışkanlğına yakın bir oyun tarzı sunabilir. Bu konuda daha tecrübeli arkadaşlardan da cevap gelir herhalde.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yorumlarınız için teşekkür ederim ararat. Çin lastiğinden iyice soğuduğumdan sanırım, bir daha yakın zamanda denemeyi düşünmüyorm :) çin lastiklerinin şu özellikleri çok iyi mesela; yapışkan olduğu için topu tutuyor ve servislerden fazla etkilenmiyorsunuz. Ayrıca spinleri de farklı gidiyor ama asya oyun tekniği farklı olduğu için ona uyum sağlamak için belki seneler geçecek. Şu konumda benm tekniğimi geliştirmem lazım ve daha oturduğunu sanmıyorum. Bu yüzden herşeye rağmen avrupa lastikleri ile oynamayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..