Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tecrübeli Arkadaşlara Bir Soru

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar. Sık sık youtube vb sitelerden masa tenisi videoları izliyorum. Kafama takılan bişey var . Biz veya ben diyim forehand vurunca raketi kapıyorum son anda hem daha yerden ve ivmeli hemde yüzdesi yüksek oluyor masa vuruyor yani. Ama profesyonel oyuncuları izlediğim zaman sanki hiç raketi kapamıyorlar direk topu çekip bırakıyorlar gibi gördüm. Peki nasıl masaya gidiyor bu vuruşlar ben denedim çoğu dışarı çıktı kapamadan vurduğumda. Sizce ne yapıyorlar veya ben yanlış mı görüyorum ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gözlemin dogru,profesyonel oyuncularin bu teknigini sana burda yazarak anlatmasi zor ama bazen raketi kapatmadanda cok süratli sut cekebilirsin,böyle vuruslarda raketi kapamadigin icin topta spin pek olmaz yada hic olmaz ama top asiri sürati oldugu icin rakibin bunu kurtarmasi oldukca zordur.böyle vuruslari riskli oldugu icin her oyuncu yapmaz genelde vurusu yaparken son anda raket kapatirlar spin vermek icin yada sut spin karisimi bir vurus yaparlar.peki top masaya nasil gidiyor demissin onuda kendin buluyorsun iste bunu bulana kadarda bikac yüz top disari cikacak oda normal.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..