Jump to content
Masatenisi.org Forum

Memo 3

Recommended Posts

Ben de şimdi memo3 le memo2 nin farkını ve çin lastiğine mi avrupai lastiğine mi benzediğini soracaktim açıklamasında avrupalı oyuncular için tasarlanmıştir yazıyor da bide yapışkani fazla mi backhandde düşünüyorum da spinlere blokta uçurur mu benim sorularıma da cevap verirseniz iyi olur abiler yeni konu açıp da kirlilik yapayım istemedim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu hata hep yapılıyor. Ben araba alacağım solağım acaba hangi marka araba almalıyım? sorusuna benziyor.

Backhend veya forhend için uygun lastik olmaz. Spin, stop, atak, şut, kesik, loop stiller için ukygun lastikler olur ve oyuncunun stiline göre lastikteki süngerin kalınlığına karar verilir. Kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

konu biraz eski ama lastik elime geçtiği için yazayım dedim. çok yapışkanlı değil. çin+avrupa melezi desem yeridir. Ufak bir bilek hareketiyle müthiş spin yapabiliyor. Hız olarak bence tatminkar. servisleri file üstü alçak gidiyor. zıplak bir lastik değil yani.bloklarda top genellikle oyunda kalıyor o yüzden.ses olayını sevenler varsa sesi tahta sesi gibi. eğer nimbus sound vs. kullandıysanız hoşunuza gitmeyebilir. FH kontrollü olsun diyenlere önerebilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..