Jump to content
Masatenisi.org Forum

2012 Veteranlar Türkiye Şampiyonası Bursa Da..

Recommended Posts

bu geçen sene ankarada olan turnuva mı acaba? ben kışın ankarada bi veteran turnuvasına gittim ama sanki onun adı da türkiye veteran şampiyonasıydı...

ha bir de 30-39 grubu olacak mı yoksa 40 altı yok mu?

Ozan kardeşim,il temsilcimizden öğrendiğim kadarı ile bizzat federasyonun düzenlediği şampiyona imiş..şu an için 40 yaş üstü düşünülüyormuş,katılımın düşük olması halinde 30-39 da kabul edilebileceği söylendi..Tabii lisans şartıda var..Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sanırım bu turnuvayı direk masatenisi federasyonu düzenliyor çünkü dün bizimde takım maçları vardı İzmir il temsilciliği salonunda oranın panosuna asılmış bu turnuvanın duyurusu.Ancak yaş katogorisi olarak 40 yaştan başladığı yazıyor ayrıca çiftler var ama mixlerden bahsedilmiyor.Bizde İnşaalah bir ekip yapabilirsek gitmiyi düşünüyoruz İzmir olarak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Masa tenisini 20 yıldır oynuyorum lisansım yok yaşım 42 lisans almadım bizim ilçemizde masa tenisini desteklediklerini geçen sene öğrendim hafta içi çalıştığım için iletişim anlamında takib yapamıyorum.Veteranlar Şampiyonasına katılmayı gerçekten çok isterdim ancak 5-6 mayıs mış 3 mayıs yani bu gün siteleri gezerken öğrendim.Bursa/Orhangazi ilçesindeyim katılmam söz konusu olamaz artık sanırım.... :((

Bu arada Ersun Bey eline emeğine sağlık forum harika .

Saygılar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yarışma Talimatı:

VETERANLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

05-06 MAYIS 2012 BURSA

YARIŞMA TALİMATI

1. YARIŞMALARA KATILACAK SPORCULAR 2011-2012 SEZONU VİZELİ FERDİ, KULÜP LİSANSI VEYA SAĞLIK RAPORUNU YARIŞMA HAKEMİNE İBRAZ EDECEKLERDİR.

2. YARIŞMALAR 40-49-50-60-70 YAŞ VE ÜZERİ OLMAK ÜZERE 5 KATEGORİDE ERKEK VE BAYAN OLARAK YAPILACAKTIR.

3. YAŞ HESABINDA 01 OCAK TARİHİ ESAS ALINACAKTIR.

4. YARIŞMALAR TEK ERKEK, TEK BAYAN VE ÇİFT ERKEK VE ÇİFT BAYAN KATEGORİLERİNDE YAPILACAKTIR.

5. YARIŞMACILAR KATILIM ÜCRETİ OLARAK, 30,00 TL’Yİ FEDERASYON MUTEMETİNE KURA ÖNCESİNDE MAKBUZ KARŞILIĞI ÖDEYECEKLERDİR.

6. YARIŞMALARIN KURALARI YARIŞMANIN OYNANACAĞI SPOR SALONUNDA 05 MAYIS 2012 TARİHİNDE SAAT 09:00’DA ÇEKİLECEKTİR.

7. KATILIMIN BİR YAŞ GRUBUNDA 16 SPORCUDAN AZ OLMASI DURUMUNDA YAŞ GRUPLARINDA BİRLEŞTİRME YAPILACAKTIR.

8. YARIŞMALARDA TMTF KURALLARI UYGULANACAKTIR.

*Benim Notum: 2. maddede yaşların yazımında araya 49 diye birşey, sanırım yanlışlıkla karışmış. Ama 40 üzeri olduğundan eminim. Sanırım doğrusu şu şekilde olmalı:

40-49 ; 50-59 ; 60-69 ; 70+
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle, İzmir ekibi büyük oranda turnuvaya damgasını vurdu.

40'larda tek erkekler finalini İzmir'den Murat Eriş aldı (forumdan Mrtİzmir). Final'de Zafer ile yaptıkları maç çok çekişmeli, heyecanlıydı. Üstelik çok da standart olmayan oyun stiliyle birinciliği göğüslemesi bence etkileyiciydi. (Bu arada turnuvada ilk maçımı onunla yapmıştım, fena kura denk gelmiş!) Tam finale yakışan bir maç oldu. Üçüncülüğü Ankara'dan, maalesef ismini hatırlamadığım bir arkadaş aldı. Murat kardeşimi buradan da çok tebrik edeyim.

40'larda çift erkekleri de İzmir aldı. İkinciliği de İzmir aldı. Bursa'dan Sadi Alkan ile Mehmet Şen üçüncülük aldılar. (Yine çiftlerde ilk kurada da Ersun abiyle birliklte bu ikiliye denk geldik!)

50'lerde ve 60'larda çift erkekler finali de çok güzeldi. Ancak bence bir organizasyon kusuru olarak, 40'ların finaliyle 50'lerin finali aynı anda iki masada birden yapıldı. Bence bu final maçlarını yaya yaya, zamana sıkıştırmadan oynatmak / izlettirmek lazım. 50'lerin finalindeki iki arkadaşın oyunu da çok etkileyiciydi.

Bursa'dan Vedat Hoca'mız 50'lerde üçüncülük aldı, Ahmet Kuzu da madalya aldı, sanırım hem çiftlerde, hem de teklerde aldı.

Maalesef herkesi isim olarak tanımadığım ve çoğu maç eşzamanlı oynandığı ve seçip izlemek zorunda kaldığımız için buradan tam sıralamaları yazamıyorum. Ancak Bursa'dan ve diğer illerden arkadaşlar da isimleri yazarak ekleme yaparlarsa iyi olacaktır.

Güzel turnuva oldu, değerli insanlarla tanışmış olduk, inşallah ileride de görüşürüz. Bursa'mıza gelen, bizimle zamanını paylaşan tüm masa tenisi sevenlere teşekkür ederiz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle, İzmir ekibi büyük oranda turnuvaya damgasını vurdu.

40'larda tek erkekler finalini İzmir'den Murat Eriş aldı (forumdan Mrtİzmir). Final'de Zafer ile yaptıkları maç çok çekişmeli, heyecanlıydı. Üstelik çok da standart olmayan oyun stiliyle birinciliği göğüslemesi bence etkileyiciydi. (Bu arada turnuvada ilk maçımı onunla yapmıştım, fena kura denk gelmiş!) Tam finale yakışan bir maç oldu. Üçüncülüğü Ankara'dan, maalesef ismini hatırlamadığım bir arkadaş aldı. Murat kardeşimi buradan da çok tebrik edeyim.

40'larda çift erkekleri de İzmir aldı. İkinciliği de İzmir aldı. Bursa'dan Sadi Alkan ile Mehmet Şen üçüncülük aldılar. (Yine çiftlerde ilk kurada da Ersun abiyle birliklte bu ikiliye denk geldik!)

50'lerde ve 60'larda çift erkekler finali de çok güzeldi. Ancak bence bir organizasyon kusuru olarak, 40'ların finaliyle 50'lerin finali aynı anda iki masada birden yapıldı. Bence bu final maçlarını yaya yaya, zamana sıkıştırmadan oynatmak / izlettirmek lazım. 50'lerin finalindeki iki arkadaşın oyunu da çok etkileyiciydi.

Bursa'dan Vedat Hoca'mız 50'lerde üçüncülük aldı, Ahmet Kuzu da madalya aldı, sanırım hem çiftlerde, hem de teklerde aldı.

Maalesef herkesi isim olarak tanımadığım ve çoğu maç eşzamanlı oynandığı ve seçip izlemek zorunda kaldığımız için buradan tam sıralamaları yazamıyorum. Ancak Bursa'dan ve diğer illerden arkadaşlar da isimleri yazarak ekleme yaparlarsa iyi olacaktır.

Güzel turnuva oldu, değerli insanlarla tanışmış olduk, inşallah ileride de görüşürüz. Bursa'mıza gelen, bizimle zamanını paylaşan tüm masa tenisi sevenlere teşekkür ederiz.

Fatihcim teşekkür ederim valla oradada dediğim gibi aslında üzerimde çok emeği olan abileri yenme ihtimalim çok azdı ama nasıl olduysa dün herşey benim lehime gelişti çok şükür şampiyon olduk.Bir kez daha buradan izmirde benim oyunumu geliştirmemde emeği olan bütün abilere teşekkür ederim.Sizlerlede tanışmak ve sohbet etmekde ayrı bir mutluluk oldu benim için,desteğiniz içinde ayrıca teşekkür ederim.Tekrarda buluşup görüşmek nasip olur İnşallah sağolun.....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fatih cim,her ne kadar adı teselli olsa da ,hiç consolation sonuçlarından bahsetmemişsin..Önemli yani dimii.. :P:

Ersun abi senide tebrik ederim ayrıca Bursada bulunduğumuz sürece göstermiş olduğun ilgi ve alaka içinde teşekkür ederim.Fotolarımızı göndermeyi unutma sakın ha :bye: .Kendine iyi bak saygılar....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fatihcim teşekkür ederim valla oradada dediğim gibi aslında üzerimde çok emeği olan abileri yenme ihtimalim çok azdı ama nasıl olduysa dün herşey benim lehime gelişti çok şükür şampiyon olduk.Bir kez daha buradan izmirde benim oyunumu geliştirmemde emeği olan bütün abilere teşekkür ederim.Sizlerlede tanışmak ve sohbet etmekde ayrı bir mutluluk oldu benim için,desteğiniz içinde ayrıca teşekkür ederim.Tekrarda buluşup görüşmek nasip olur İnşallah sağolun.....

Başarınızdan dolayı...Tebrik ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..