Jump to content
Masatenisi.org Forum

2012 Liselerarası Dünya Şampiyonu Furkan Altınok !

Bora

Recommended Posts

Olay budur.. Babasına bak, oğlunu dünya şampiyonu yap.. :(

Sadece Furkan'ı değil, Tüm ailesini tebrik ediyorum.. :thup:

Babasına hiç bakmayın derim..

Mustafa Hocamla UPS de 4 sene evvek konuşuyorduk. Hocam dertli, oğlan dersleri serdi taktı kafasına masateniscisi olucam diye söylenip duruyordu.

Mustafa hocam destek verdi ama bu başarı tamamen Furkan'a ait...Furkan bu işi hakkını verek büyük bir özveriyle yaptı.

Tekrar tebrik ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cok sevindim ve gurur duydum. Basarilarinin devamini ve bu basarinin genclere ornek olmasini diliyorum.

Bu arada masa tenisinin ulkemizde gelismesi icin basina da buyuk is dusuyor. Maalesef spor haberlerinde masa tenisi ile ilgili haberlere pek rastlamiyoruz. Bu aralar pek tv seyretmesem de Furkan'in basarisina yer veren kanal var midir sorusuna yanit vermek cok zor degil sanirim. Kuskusuz altyapi vb. onemli olmakla birlikte tv kanallarinin da masa tenisini sevdirecek programlar hazirlamalarini bekliyorum ve diliyorum. Bu anlamda Trt'de program yapan milli sporcu İpek Senoglu'nun kort tenisi icin onemli bir baslangic yaptigini goruyoruz.

Furkan'i tekrar tebrik ediyor basarilarinin devamini diliyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..