Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tozlu Toplara Çözüm

cemal32

Recommended Posts

bizde her yeni dhs top aldığımızda oluyor özellikle çoklu top alımlarında yaşadık. acayip sinir edici bir durum çünkü sürekli raketi silmek zorunda kalıyosunuz ve toz (toz olduğundan emin değilim) geçene kadar yaptığınız antrenmandan verim alamıyosunuz. en sonunda bütün topları güzelce yıkayıp kocaman bir bezin üzerine serdik ve kuruttuk biraz olsun geçti tavsiye ederim. tabi güneşe koymayın yoksa toplarınız amerikan futbolu toplarına dönebilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

temizliyorum zaten .. neyse sanırım kimsenin başına gelmemiş ve çözümünü bi şekilde kendim bulucam artık .. yinede herkese teşekkürler ...

ben dahil olmak üzere herkesin başına gelmiş bir olay bu. çözümü yok raketinizi sileceksiniz

o allah'ın emri gibi bişey , benim sinirlendiğim değil tam tersine bazen keyif aldığım bir durum , topun hiç kullanılmamış olduğunun bariz bir göstergesi , yeni top yani falan :D

benim de hoşuma gidiyor raketin neresiyle vurduğumu görüyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

o tozlar sayesinde topun yüzeyi mikron ölçüsünde daha pürüzlü oluyor ve top lastiğe daha iyi tutunuyor. o toz gittikçe top da kabaklaşıyor. o yüzden yeni topla oynarken şöyle bir ağzınızla hohlayıp silmek yeterli. sayı aralarında lastiğinizi elinizle sileceksiniz. herkesin yaptığı yer bu...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..