Jump to content
Masatenisi.org Forum

Temizleyici

Hürkan

Recommended Posts

Abilerim merhabalar.Ben yeni bir raket aldım hocam dediki bu raketi her antremandan sonra silmelisin dedi.Bende şu an suyla siliyorum 1 fıs yapıp ama su zarar veriyormuş lastiğe oyüzden bende temizleyici almaya karar verdim pek pahalı olmadığından alma imkanım var.Fakat bir sürü temizleyici var hangisini alacağımı bilmiyorum.Biyerde birine iyi diyorlar.Biyerde diğerine iyi diyorlar.Kafam karıştı.Siz uzun süre oynadığınızdan kullanmışsınızdır.Tecrübelerinizle bana hangi marka temizleyici almamı tavsiye edersiniz ?

Not = Nasıl kullanacağımı yazarsanız çok sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dogru suyun zarari olmaz sen yinede temizleyici almak istiyorsan köpük al raketin 2 tarafina ceviz büyüklügünde sikarak özel süngerle cok bastirmadan temizle. elinide lastiklerine fazla sürme baskalarinada sürdürme cünkü elin yagi lastige gecer ve hemen temizlenmezse ömrünü kisaltir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Temizleyici olarak butterfly kopuk ve xiom sprey denedim ikisi de oldukca iyi sprey azcik daha iyi gibiydi.

Su anda ise lastigi nefesimin buhariyla nemlendirip elimle fazla bastirmadan temizliyor ve koruyucu folyosunu yapistiriyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bak bence hiç gerek yok. Bezi azcık ıslat ve sonra temizle. Raketi biraz salla havayla kurusun oldu bitti . O kadar para vermene gerek yok temizleyicilere. Üstünde yağ tabakası falan bırakıyorlar.

Bende su kullanıyordum joola nın yukarda verdiğim linktekini deneyin farkı görün su eziyet resmen

Ben Joola Turbo Cleaner tavsiye ederim.2 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum.Bana göre joola yapıştırıcı ve temizleyici leri çok kaliteli.

Bencede

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://www.masatenisi.com/UrunDetay.asp?KategoriID=9&UrunID=652

http://www.masatenisi.com/UrunDetay.asp?KategoriID=9&UrunID=867

ben ikisinide 1 er yıl kullandım .. köpüğün ayarını yapamazsan ufak bi katman bırakıyor ama zararsız .. tabi kısa sürede alışamazsan zararda verebilir

üstteki sprey ise tek kelimeyle mükemmel yanında yumuşak herhangi bi süngerle çok işime yarıyor .. şuan onu kullanıyorum .. tek sorunu kutusu devasa sayılır bazen yanıma almaya üşeniyorum :) ama onada parmak sprey kutular var onlardan bulup ona boşaltmayı düşünüyorum ..

aslında fazla tozlanmadıysa silmene bile gerek yok doğal haliyle kullan .. psikolojik olarak daha rahat olursun .. şimdi köpük alsan kullansan oyunda bi hata yapsan köpüğü suçlarsın sprey alsan kullanmayınca için rahat etmez .. ama tabi tamamen sana kalmış ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..