Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tinerci 25 Ve 25Fx'e Uygun Tahta

Recommended Posts

Merhabalar,

Bu lastikleri masa üstü oyun, 3.topa hücum eden tarzımdan dolayı tercih ettim: Fh:25, Bh:25fx

başlıkta da belirttiğim gibi bu lastiklere uygun; hocalarımın, abilerimin "tahta" önerilerini bekliyorum...

Şimdiden Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

belli bir lastiğe belli bir tahta uyar diye birşey yok. bunu defalarca da belirttik.

t25 agresif bir lastik ama t05 t64 de öyle... neden t25 seçtin analamadım doğrusu. herhangi bir lastiğin de 3. topa hücuma uygun olması diye birşey de yok. her lastik belli bir vuruş tekniğine uyar o kadar.

seni oynarken görmediğimizde nde tahta önermemiz imkansız.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ma long bu siteden olsa idi tenergy'i heralde ben bile kullanamam derdi.

Tenergy ve benzeri hızlı kuvvetli lastikleri ilk kombosunu yapacak yada haftada1-2 saat antrenman yapan temel vuruş teknikleri tam oturmamış oyuncular bence neden almak kullanmak konusunda bu kadar hevesliler anlamıyorum.

ma long dediğin adamı sabahın 5 inde kaldırıp 2 saat sadece servis attırıyorlar gün içerisinde muhtemelen en az 5-6 saat gayet verimli idman yapıyordur ve muhtemelen bir pro tour yada takım turnuvası vesaire başlasada azcık idmanlardan kurtulup dinlensem diyordur :) (kaldı ki ma long bh de tenergy kullanıyor bildiğim kadarıyla)

Buradaki sizden ve hatta benden tecrübeli arkadaşlar, abiler ve hocalar bir şey söylediği zaman ya ciddiye alın yada soru sorup öneri istemeyin arkadaşlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

belli bir lastiğe belli bir tahta uyar diye birşey yok. bunu defalarca da belirttik.

t25 agresif bir lastik ama t05 t64 de öyle... neden t25 seçtin analamadım doğrusu. herhangi bir lastiğin de 3. topa hücuma uygun olması diye birşey de yok. her lastik belli bir vuruş tekniğine uyar o kadar.

seni oynarken görmediğimizde nde tahta önermemiz imkansız.

Anladım sorum biraz saçma oldu. Teşekkürler... :bye:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..