Jump to content
Masatenisi.org Forum

Liebherr 2012 Dünya Şampiyonası Dortmund

Recommended Posts

Bu Andrej Gacina'nın oyun tarzını seviyorum. Masa Tenisi sporunu, cidden bir "spor" gibi oynuyor, geniş ve güzel hareketlerle, gayet enerjik ve kuvvetli olarak...Dünya sıralamasında halen 66. sırada ama bence iyi bir potansiyeli var. Zoran Primorac iyi yetiştiriyor olmalı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gacina'nın elinde Korbel'i

Çekemez ah çekemez

Çekmesini bilmez yavrum gülüm Gacina

Getir çekeyim, getir çekeyim

:pembe:

Gacina veteran derneklerinden kaçmış gibi oynuyor, profesyonel bir oyuncudan ziyade masa tenisine sonradan başlamış bir oyuncu gibi. Ama herşey estetik değil tabii ki, kazanıyorsa sorun yok :(

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TÜRK MİLLİ TAKIMI GRUP MAÇLARINI 2 GALİBYET 3 MAĞLUBİYET İLE TAMAMLADI ANCAK BENİM DİKKATİMİ ÇEKEN GENCAY MENGENİN KÖTÜ PERFORMANSI GERÇEKTEN ÇOK KÖTÜ MAÇLAR ÇIKARDI VE TAKIMIN EN KÖTÜSÜYDÜ BU SENE AYNI PERFORMASLARI PRO TOUR MAÇLARINDA DA GÖSTERMESİNE RAĞMEN ALINDI TAKIMA VE YİNE SONUÇ HÜSRAN..OLMUYO DEMEK Kİ YERİNE KİMSE OYNAYAMAZ MI ANLAMIYORUM???

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TÜRK MİLLİ TAKIMI GRUP MAÇLARINI 2 GALİBYET 3 MAĞLUBİYET İLE TAMAMLADI ANCAK BENİM DİKKATİMİ ÇEKEN GENCAY MENGENİN KÖTÜ PERFORMANSI GERÇEKTEN ÇOK KÖTÜ MAÇLAR ÇIKARDI VE TAKIMIN EN KÖTÜSÜYDÜ BU SENE AYNI PERFORMASLARI PRO TOUR MAÇLARINDA DA GÖSTERMESİNE RAĞMEN ALINDI TAKIMA VE YİNE SONUÇ HÜSRAN..OLMUYO DEMEK Kİ YERİNE KİMSE OYNAYAMAZ MI ANLAMIYORUM???

Demek ki kimse yok ondan başka.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Demek ki kimse yok ondan başka.

o zaman buda bizim ya da federasyonun ayıbı koskoca ülkeden bi tane türk çıkmıyosa böyle ruhsuz oynayan bi adam yerine şapkayı önümüze koyup düşünmek gerek..ama yinede oraya gencay yerine kim gitse daha kötüsünü yapamazdı zaten..en kötü bi tane daha getirsinler devşirme nizamettin wang falan :down: tayvan ın chinese taipei olması gbi bizde chinese turkey falan olur giderz..
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çin'i, her zaman olduğu gibi, yine tebrik ediyoruz. Almanya'yı 3-0 firesiz geçerek yine Dünya Takımlar Şampiyonluğunu aldılar. Alman takımı maç alamamasına karşın yine de güzeldi. Ovtcharov ve Baum'un oyunları gelecek için ümit verici.

Ma Long, makine, set vermeden turnuvayı bitirdi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Timo Boll maç almak için son terini de döktü sanırım. Bence çok da iyi oynadı ancak robotlara direnmek zor olsa gerek maçı alamadı.

Bu arada bayan takımımız hiç maç alamadan ( son maçlarda melek oynatılmadı ki bence doğru bir karar) sonuncu (24) olarak bir alt lige düşmüş oldular.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..