Jump to content
Masatenisi.org Forum

İlk Kombomu Yapıyorum

andac999

Recommended Posts

andac sen o lastiği hiç kullanmadın dolayısıyla sana uygun mu bilemezsin. O yüzden bize soruyorsun di mi?

Lastiği tanımlarken yazılan şeylerin tamamı profesyonel kullanım için yazılan şeylerdir.

Senin hazır raketindeki lastiklerin en iyisi bile flextra gibi bir lastiktir ki 4all lastiği flextradan daha hızlı ve spinlidir.

Demek ki 4all sana uygunmuş.

Zaten 150tl'ye kombinasyon yapacaksan daha agresif ve hızlı bir lastik bulamazsın o ayrı mesela...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkadaşlar,

İlk Kombo Raketimi Yapıyorum.Hızlı Ve Genelde Atak Yapan Bir Oyuncuyum Genellikle Spinli Oynarım.Bana Ne Gibi Tahta Ve Lastikler Önerirsiniz.Ve Bütçeme Uygun Olmasını İsterim.(Maximum 150 TL)

ekipman satanlar/arayanlar bölümüne "hızlı ve spinli kombo arıyorum. temiz kullanılmış 2. el olabilir, max. 150 tl bütçem var" diye yazarsanız güzel teklifler bulabilirsiniz. Ben olsam öyle yaparım. İlk kombo raketiniz olacağı için sıfır ekipmana çok para vermenize gerek yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..