Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hiç Açılmamış Lastik Paketinde Nekadar Ömrü Wardır ?

Recommended Posts

nemi hapseden kuru jel granüller var. yeni ayakkabının içinden falan çıkar hani...

onlardan birkaç tane alın karton bir kutunun içine o jel ile birlikte lastikleri koyun ve evin kuru ve serin bir yerinde muhafaza edin o zaman 7-8 hiçbir şeycikler olmaz. ama 1 seneden sonra farkı hissedersiniz. Ha tabii üretim tarihi de çok önemli. Zaten siz alana kadar bir sene beklediyse o kötü :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nemi hapseden kuru jel granüller var. yeni ayakkabının içinden falan çıkar hani...

onlardan birkaç tane alın karton bir kutunun içine o jel ile birlikte lastikleri koyun ve evin kuru ve serin bir yerinde muhafaza edin o zaman 7-8 hiçbir şeycikler olmaz. ama 1 seneden sonra farkı hissedersiniz. Ha tabii üretim tarihi de çok önemli. Zaten siz alana kadar bir sene beklediyse o kötü :)

üretim tarihi yazmıo baktım lastikelrede şu anki lastiklerim 7 ay sonra falan eskimiş olur ozmanda bunları takarım . şu anda paketinde raket kılıfımın içinde duruyorlar işallah orda bi problem olmaz .
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lastikleri de ilaçlar, ya da besin maddeleri gibi düşünebiliriz. Onların da raf ömürleri var. Fakat birçok üretici ürettiği lastiklere üretim tarihini yazmıyor. Bu da hem markaların, hem de satıcıların işine geliyor bence. Çünkü satıcı elinde mal kalsın istemez, üretici de stoklarındaki mal bitmeden yenisini üretmek istemez. Eğer bir satıcı fiyatlarda aşırı indirime gitmişse;

a ) Lastik eski üretimdir,

b )Tek renk ya da kalınlık kalmıştır,

c ) Stokları eritmek istiyordur,

d ) Hepsi

:(

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 29 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..