Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yakinda Almak Istedigim Raket Onerilerinizi Bekliyorum

razor

Recommended Posts

Yakinda ilk kombo raketimi toplayacagim su an stiga cesium hazir raketini kullanmaktayim ve kabak tadi verdi artik ne kadar abansamda topu hizlandiramiyorum en cok sevdigim vuruslar forehand ve backhand spin neredeyese vuruslarimin %90 bunlar ama suan ki raketimle kendimi tam olarak yansitamiyorum top spin aliyor ama yeterince degil kendini en cok belli ettigi nokta servisler

Almayi dusundugum parcalar sunlar:

BUTTERFLY TİMO BOLL SİPİRİT OFF

BUTTERFLY TENERGY 05

BUTTERFLY TENERGY 05

Acaba tenergy bana cokmu hizli gelir bosunami tplamis olurum diye dusunmuyor degilim tenergy 05 fx mi yapmaliyim yoksa bu raketle oynamam imkansizmi tabi bu islerde deneme imkanida yok onerileriniz bekliyorum

bu arada oyunumu soylemeyi unuttum yaklasik 5 senedir hic kursa gitmeden oynuyorum takimda oynamisligim yok ama takimda oynayan arkadaslardan cogu teknigi ograndim basit bir oyunum var servis ertesi ilk firsatta farkli yonlere giden spinler cekmeye baslarim forehand ve backhand spin rahatca cekebiliyorum tabi kendi tahtamla ne kadar cektigimi bilemiyorum kombo raketler daha teknige benim gibi hazir kullananlar ise daha cok guce dayaniyor masaya yakin ve orta uzeklikta oynamayi severim ama gerekirse uzagada kacarim raketim stiga cesium daha once toplamada kullanma sansi elde ettim (2 ay) ama kisa bir sure simdi internetten siparis vermeyi dusunuyorum bu arada rakiplerim cok disle degiller artik belki universitede bulurum siki rakipler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zaten bakarsa ona burada söylenecek kombo tavsiyeleri var o konularda.Foruma bakmadan direk sormak biraz saygısızlık olur.Bir kişi bir kere yazdığı mesajı neden 10 kere yazsın ki? O komboyu almamalaqrını tavsiye edenler olduğu için o kombodan büyük bir ihtimalle vazgeçecek.En azından arkadaş 3 tane konu açmıyor..Ayrıca o kadar moderatör ve yönetici varken beni uyarmak sana mı düşüyor..

Biraz düşünüp ve yazınızı gözden geçirip yazmanızı tavsiye ederim arkadaşım..Tartışma konularu başlatıp forumu kirletmenin ve arkadaşların konusunu başka yönlere çekmenin lüzumu yok......... İnşallah anlamışsınızdır....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sizin cevaplarınızda da cevap yazan kişiyi küçük düşürmek,her eksiğini görüp itiraz etmek amaçlı yazı içerikli cevaplar var.

Eğer o mesajıma itiraz eden var ise Lütfen yazın...Nasılsa sizin de diyeceğiniz şeyler aynı o konudakilerle. Yanlışmıyım??

Büyüklerim eğer varsa nasihatleriniz,öğütleriniz eksik etmeyin.Sizin sayenizde kendimizi sivriltelim,geliştirelim ve daha iyi ve olumlu görüşler almaya başlayalım?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

uzatmadan, o kadar konu açıldı ilk kombom lütfen yardım edin, abilerim ablalarım yardım etsin vs. diye. Ama konu açmadan önce okumakta gerek. Tabi ki herkes kendi oyun stilini yazsın ama hazır raket kullanan birisinin ne kadar oyun tarzı olabilir gibi bişe de var aklımda. Tabi ki bazı belli şeyleri bellidir ama ne demiş ben forehand ve backhand spinli vuruşlar yapmayı seviyorum. Yani zaten o vuruşlar olmadan oyun mu olur, burda bsg'nin de dikkat çekmek istediği şey, önce okunmalı. Bir de tenergy ve tbs tahta bana uyar mı sorusu galiba bana en değişik gelendi. Acele ettiğinden dolayı sanıyorum böyle şeyler yazdı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim tüm ilk raketini yapan arkadaşlara tavsiyem Tenergy'nin herhangi bir modelinden uzak dursunlar. Orta seviye birkaç senedir oynayanlar için bile Tenergy fazladır. Tenergy'nin en güçlü yanı spindir, falsodur. bu nedenle de gelen falso ve spinden de fazlasıyle etkilenip dezavantaj yaratır. Servislere, kesiklere, gelen dolu spinlere karşı daha dikkatli, bilinçli vuruş yapmak zorunda kalınır. Hazır raketinizle oynarken aklınızdan bile geçmeyecek sıkıntıları Tenergy ile yaşarsınız.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim tüm ilk raketini yapan arkadaşlara tavsiyem Tenergy'nin herhangi bir modelinden uzak dursunlar. Orta seviye birkaç senedir oynayanlar için bile Tenergy fazladır. Tenergy'nin en güçlü yanı spindir, falsodur. bu nedenle de gelen falso ve spinden de fazlasıyle etkilenip dezavantaj yaratır. Servislere, kesiklere, gelen dolu spinlere karşı daha dikkatli, bilinçli vuruş yapmak zorunda kalınır. Hazır raketinizle oynarken aklınızdan bile geçmeyecek sıkıntıları Tenergy ile yaşarsınız.

Ben de arkadaşa bu tarz yazıların adresini verdiğim konularda yazdığını anlatmaya çalışıyorum ama nafile..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya arkadaslar ilk kombomda bende yeni baslayan bir degilim zamaninda benzin ve solusyonla yapistirilmis bryce lastik kullandim yani combo olunca dokundum uctu durumlari bende olmaz okdr da bilmeyen biri degilim tbs de kullandim sadece bunlari kisa bir sure kullanabildim imkansizliklardan dolayi kendi raketimi toplayamamistim spin cekmeyi seviyorum derken demek istedigim bu lastiler benim tarzima uygunmu ayrica butterflydan baska lastikle oynamisligim yok yani hangi lastik nasildir bilemem ayrica hazir raketim stiga cesium oyle sacma sapan bise degil 200TL vermistim zamaninda

gercekten yazdiklarimi okuyupta cevap verenlere tesekkurler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşım, spin çekiyorum benim stilime uygun mu diye soru sorarsan sana nasıl sağlıklı mesaj gelsin?

piyasadaki tüm ofansif lastikler zaten spin çekenlere uygun. Ben otomobil kullanıcam opel bana uygun mu diye bir soru soruyorsun.

Bana kalırsa 140 TL'ye satılan her lastik yeni yeni kendi pro raketini oluşturan birine fazla.

hele hele hazır raketle oynamışsan ve idare bile etmişsen demek ki tekniği oturmamış.

Öncelikle kontrollü ve UCUZ olan bir lastik al. bol bol antrenman yap 5 yıl sonra düşünürsün tenergy alsam mı diye...

ben 11 senedir pro raketlerle oynuyorum, 2. ligde oynuyorum, forehandimi de birçok insan çok düzgün diye niteler ama tenergy benim forehandim için bile fazla bence. Daha ne diyeyim sana?

Hele ki çok pahalı bir karbon tahtayı almanın mantığı hiç yok. Bulup bulaibldiğin en ucuz all+ tahtaya kontrollü ve yumuşak lastik tak ve antrenmana başla. Sana verilecek tavsiye bu.

Trilyoner de olsa TBS+Tenergy 05 sana lüks...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 42 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..