Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kuveyt Open

Mustafa Altunok

Recommended Posts

Çeyrek finalde, favorilerden Fransız Quentin Robinot'u 4-3 (son set 11-8) mağlup etmeyi başarmış..

Ben maçı seyrettim Ahmet setlerde 3-0 öne geçti ama tabii Fransız Robinotta çok iyi 3-3 yaptı son set 8-8 oturduğum yerde sıkıntı bastı son sayıları ayakta seyredebildim ancak 11-8 tabi Ahmet aldı.Helal olsun vall sen taaaaaaaaaa çinden gel Türkiyenin gururu ol finalde kazansanda,kaybetsende Teşekküler Ahmet....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben maçı seyrettim Ahmet setlerde 3-0 öne geçti ama tabii Fransız Robinotta çok iyi 3-3 yaptı son set 8-8 oturduğum yerde sıkıntı bastı son sayıları ayakta seyredebildim ancak 11-8 tabi Ahmet aldı.Helal olsun vall sen taaaaaaaaaa çinden gel Türkiyenin gururu ol finalde kazansanda,kaybetsende Teşekküler Ahmet....

Sayın arkadaşım bayrağımızın dalgalandırılması tablkl sevindirici bir durum...Bizim bayrağımızı bizler niye sallandıramıyoruz..Bu düşüncelerle yakında bizim bayrağımızıda onlar sallıyacak...

Neden yada niçin diye sorduğumuzda ortalık ayağa kalkıyor İzmir Bahar turnuvasında olduğu gibi...

Bu dediğimi düşünün azıcık da,....Bayramızı bizler birlikte sallıyalım derim...

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Site uzmanları bilirler belki bu çinliler neden Kuveyt open a katılmadılar?

üstelik katar a kadar gitmişken.

Çünkü Dünya Takımlar Turnuvası için ciddi bir hazırlık içindeler. Alman takımı da öyle...Kendilerinin açıklaması böyle: http://tabletennista.com/2012/2/2012-kuwait-open/

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çünkü Dünya Takımlar Turnuvası için ciddi bir hazırlık içindeler. Alman takımı da öyle...Kendilerinin açıklaması böyle: http://tabletennista...12-kuwait-open/

Fatih Bey, bu tabletennista... resmi bir site midir? ITTF bağlantılı bir site mi acaba?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çin'de masa tenisine verilen önemi biliyorsunuz. tabletennista ise Çin'de masa tenisi ile ilgili en fazla takip edilen edilen sitelerden birisinin İngilizce'ye çevrilen günlük sürümü. Her gün 4-5 haber yayınlıyor. Yani özel bir site, ancak ciddi bir site...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

türklük bambaşka bir olaydır. benim gözümde Akmet Li'nin naşarısının hiçbir değeri yoktur. devlet sporcusu yapsınlar çocukların geleceğini garanti yapsınlar bak bizden ne li'ler çıkıyor. Türklüğümüzü yaşayarak oynamalıyız. Ben ve benim gibi düşüne bir sürü insan olduğuna inanıyorum. Devşirme sporcu olayına karşıyım. liglerde oynatılması normal ama milli takım olmamalı bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

türklük bambaşka bir olaydır. benim gözümde Akmet Li'nin naşarısının hiçbir değeri yoktur. devlet sporcusu yapsınlar çocukların geleceğini garanti yapsınlar bak bizden ne li'ler çıkıyor. Türklüğümüzü yaşayarak oynamalıyız. Ben ve benim gibi düşüne bir sürü insan olduğuna inanıyorum. Devşirme sporcu olayına karşıyım. liglerde oynatılması normal ama milli takım olmamalı bence.

Sayın Osman Yılmaz...ben burada hiç bir beklenti içinde olmadan yazıyorum bir ton laf (buna size de dahil) yiyorum...

Bu lafları neden yiyorum sizin bu sıkıntınızı biz amatörlerde çektiği için...Bayrağımızı sallıyoruz ama kime lejyonerlere...

Artık bizler, ilgilerin (devletimiz) bizleri görüp dertlerimizi sıkıntılarımızı çözmeleri için uyanalım.....

Benim tek yapmak istediğim forumda bulunan profes. arkadaşları uykudan uyandırıp biz amatörleri peşlerinden sürükleyip devletimizin kapısına dayandırmaları için ......Bir güç oluşturabilmek için...

Bu değirmen böyle giderse hiç dönmeyecek.... bu işten geçimini sağlayan arkadaşlar bırakın oyunculuğu .....lejyonerlerin ortalıkda dağıttığı topları bile yakın bir zamanda topluyamıyacaklar...

Dünyanın dört bir yanı Çin mallarıyla doldu..Yakın zamanda bizdede etrafımız Çin sporcularla dolacak...Bu işten geçimini sağlıyan arkadaşlar bu umursamaz tavırlarını sürdürmeye devam ederlerse, yakında biz amatörlerden pek farkları kalmayacaklar ...

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ahmet in finali çıkması çok iyi :thup: kendisi de rakibi de finale 4-3 lük skorlarla geldiler hangisi alırsa alsın fazlasıyla hakedecek bu sampiyonlugu (gönlümüz Ahmet'ten yana tabi ki :( )

Malesef iranlı oyuncuya finalde 4-0 kaybetti.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 35 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..