Jump to content
Masatenisi.org Forum

İstanbul Bahçelievler"de Yeni Oyun Yeri

Guest Magari

Recommended Posts

Guest ahmet duymaç

arkadaşlar bende b.evlerde oturuyorum anladığım kadarıyla burda baya oynayanlar var bence bi grup oluşturup düzenli maçlar yaparak turnucalara katılalım derim önümüzdeli hafta veteranlar turnuvasından başlayabiliriz mesela

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bahcelievler bölgesinde oturan calışan bu bölgede oyun oynamak isteyen oyuncu sayısı artı sanırım bu bölgede oynamak isteyen arkadaşlardan bir grup oluşturup belirli bir oynama noktası belirlersek herkez düzenli olarak oynar ve bu bölgede kimse oyuncu veya partner sıkıntısı cekmez insanlar bir birleri ile tanışmış olur ve sürekli oynarız ne dersiniz böyle bir grup kuralımmı ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

UPS Spor Salonuna giden ve devamlı oynayan birileri var zaten. Yapmanız gereken sizinde gidip salonu görmeniz. Zaten yakınlarda da başka bir salon şu an için yok. Ayrıca oraya giden 10 kişiye yakın oyuncu var sanıyorum. Ben gitmiyorum ama arasıra uğradığımda belirli bir grubun olduğunu görüyorum. O civarda oturupta tereddüt eden varsa öncelikle salona gidip bir baksın. Mesela Cumartesi günleri saat 14.30'dan sonra belirli yaştakiler geliyor. Ondan önce minikler falanda çalışıyor ama büyükler dediğim saatten sonra geliyordu sanırım. Bu gruba dahil olupta sitede yazdıklarımı düzeltmek isteyen varsa ekleme yapabilirler. Çünkü ben aradasırada uğrayabiliyorum. Saat dilimlerinde değişiklik olduysa yanlış yönlendirmek istemem.

Bu arada UPS Spor Salonunda yapılan turnuvayı daha önce yazmıştım. Orada salonu işleten Nurullah Beyinde telefonu var. Arayıp, saatleri karşılıklı anlaşarak gidebilirsiniz.

Sevgiler,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
arkadaşlar bahcelievler bölgesinde oturan calışan bu bölgede oyun oynamak isteyen oyuncu sayısı artı sanırım bu bölgede oynamak isteyen arkadaşlardan bir grup oluşturup belirli bir oynama noktası belirlersek herkez düzenli olarak oynar ve bu bölgede kimse oyuncu veya partner sıkıntısı cekmez insanlar bir birleri ile tanışmış olur ve sürekli oynarız ne dersiniz böyle bir grup kuralımmı ...

selam ben siteyi yeni keşfedenlerdenim.grup kurmaktan sözetmişsiniz ben bu işe gönüllüyüm.bunun için ne yapmamız gerekiyosa söyleyin,çünkü uzun zaman oldu oynamayalı ve çok özledim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bu konuyu acan magari (serkan bey)nin olimpiya spor tesisde bir masası var eğer hem kendisi müsaitse ve bizlerde ortak bir zaman belirlersek orada birgün kendi aramızda mac yapa biliriz tabi bunu birde serkan beye sormak lazım

serkanbey bizim için böyle bir organizasyon yapabilirmisiniz bu bölgede oynamak isteyen arkadaşları belirleyeceğimiz ortak bir günde ve saate toplasak hem mac yapsak hem tanışsak nasıl olur???

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar merhaba , Bir süredir mailimde bir problem olduğunda mesajlardan haberim olmadığından daha yeni cevap yazabiliyorum . www.olimpikspor.com adresindeki yerimizde bir adet masamız var bilindiği üzere, ve şu anda ücretsiz oyun oynanabilmekte , pek organizasyon işlerini becerebileceğimi zannetmiyorum ama şöyle birşey yapabiliriz diye düşünüyorum , herkez için en uygun gün ve saati belirleyip bizim tesislerde toplanabiliriz .

Bence 02.Nisan.2006 pazar günü saat 13:00 da tesilerde toplanabiliriz. Katılıcak olanlar buraya yazarlarsa sanırım daha iyi olur. Veya başka bir fikri olan varsa ben uymaya çalışırım.

İyi günler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

02,03,2006 pazar günü olimpik spor tesislerinde saat 13:00 da vedat ve ben buluştuk ve bir iki maç yaptık. Ben bunu her hafta yapalım derim yani bu hafta 09.03.2006 pazar saat 13:00 da ikinci buluşmayı gerçekleştirelim . :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...
Öncelikle tüm masatenisi severlere merhaba demek isterim çünkü bu benim forum"da ilk mesajım.

Ben masatenisine epeydir merak salmıştım ama bu son yaz tatilinden sonra daha fazla bir merak salıp İst.Bahçelievler"de bulunan Olimpik Spor Tesislerimize www.olimpikspor.com bir adet masa aldık ve kendi çapımızda maçlar yapmaya başladık ama ben çok iyi değilim çok iyi olan profosyonelce bilen bir başkası daha yok ve durumda bir araştırma yapıp bu siteyi buldum iyi kötü tüm arkadaşları tesislerimizde masa tenisi oynamak için davet ediyorum.

Veya Bahçelievler yakınlarında masa tenisi oynadığınız yerler varsa bende katılmak isterim.

Serkan Özaydın

mrb

ben şehremini

çapada oturuyorum

bahçeli evlere oynamak için geleiblirim

535 321 78 13

ibrahim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..