Jump to content
Masatenisi.org Forum

13 Yaşındaki Oğlum Için Kulüp Tavsiyesi Lütfen

Recommended Posts

Değerli dostlar masa tenisine gönül vermiş biri olarak yıllarca oynayacak yer, oynayacak partner bulamamam nedeniyle sporumu tam anlamayla geliştiremedim ne yazık ki memleketimizde bir kaç spor dalı haricinde diğer spor dalları önemsenmeyip sporcuları ise kendi kaderlerine terk edilmektedir...

Fazla uzatmadan konuya geçmek istiyorum, 13 yaşındaki oğlumun masa tenisine olan sevgisini ve hayranlığını youtube dan maçları izlerken gördükçe onun için geç olmadan birşeyler yapmak gerektiği konusunda arayış içerisine girdim... Bu kapsamda İstanbul Libadiye taraflarında oturduğundan dolayı bir kaç alternatifi değerlendirdim (dsi ve fenerbahçe) ancak antreman saatleri çok kısıtlı (cumartesi 1 saat, pazar 1 saat gibi ) olmakla beraber fiyatları cabası... cumartesi günleri ise antreman saati dersanesiyle çakışması nedeniyle (cumartesi 12:00 16:00 arasında dersanede) tam bir moral bozukluğu yaşamakta pazar günüde 1 saat antreman yetmez diye düşünüyorum... Tavsiyeleriniz lütfen.

selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim 2001 doğumlu 1,5 sene temel eğitim almış bir sporcum var, ikitelli de okulu. bu genç nereye

gidebilir, istanbula gönderdik 1,5 senedir oynuyamıyor yazık, yaz tatillerinde gelir bir hevesle oynamak

ister...

nereye yolluyabiliriz bu genç bebeyi? eli falan da düzgün yamuk değil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..