Jump to content
Masatenisi.org Forum

Pazar Günü Çeliktepe-İsmek'e Gelenler ?

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar ;

Pazar günü saat 11:00 gibi arkadaşlarla beraber çeliktepe ismek'e gitmeyi planlıyoruz Masa sayısının da 3'e çıktığını öğrenince gelişi daha da öne çektik . Hem forumda ki arkadaşlarla tanışma olsun , hemde güzel bir gün geçirebileceğimizi düşünüyorum. Gelebilecek arkadaşlar isimlerini yazarlarsa sevinirim ..

Görüşmek Dileğiyle ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkadaşlar ;

Pazar günü saat 11:00 gibi arkadaşlarla beraber çeliktepe ismek'e gitmeyi planlıyoruz Masa sayısının da 3'e çıktığını öğrenince gelişi daha da öne çektik . Hem forumda ki arkadaşlarla tanışma olsun , hemde güzel bir gün geçirebileceğimizi düşünüyorum. Gelebilecek arkadaşlar isimlerini yazarlarsa sevinirim ..

Görüşmek Dileğiyle ...

Merhaba Kaan bey,

haritaya göre Kartal civarında oturuyorsunuz, bu durumda neden Çeliktepe'ye gidiyorsunuz? merak ettim....

Bu arada geçmiş olsun.

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan Abi karşıya taşınalı 2 yıl oldu. Daha öncesinde sürekli olarak karşıdaydım. O yüzden arkadaşları da çok özledim ...

Teşekkür ederim . Allahtan iyileştim sayılır. Demin çeliktepe de biraz oynadık ( 4 saat kadar ) fazla zorlamadı. :)

İnş. Beraber oynamak Dileğiyle Görüşmek üzere

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..