Jump to content
Masatenisi.org Forum

Recommended Posts

Arkadaşlar smaç ve kesmemi geliştirmek istiyorum..sizce ne yapmam lazım?en önemlisi de servislerimin daha etkili olmasını istiyorum..hiçbir şekilde bunun eğitimini almadığım için sizin bilgi ve tecrübelerinize güveniyorum arkadaşlar.bu arada oynama şartlarım:okulda teneffüslerde ve öğle aralarında oynarım..cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Her gün mü oynuyorsun okulda? Kaç Dk. Ah o zaman kısıtı varya...Engelliyor bizi..Keşke elimde olsada günde 6 saat oynasam....Ayrıca ne tür servis kullanmak istiyorsan ( Bkz:Kesik kısa,uzun falsolu vb.) Ona göre videolar izle tekniği kap ve antreman yap.Ben böyle adam akıllı servis kullanmaya başladım....

Saygılarımla..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

Ona göre videolar izle tekniği kap ve antreman yap.

Saygılarımla..

Arkadaşlar kendinize hoca bulun ve ders alın. Yoksa zamanınıza ve ekipmanlara verdiğiniz onca paraya yazık oluyor.

Video izle..... Hoca tut....iki doğru öneri.

Gittiğiniz yerde etrafınızı izleyin, takıldığınızı sorun, bolcada çalışın...

Tarif edin derseniz,,,,ne bizler doğru tarif edebiliriz nede bu tarifimizi siz anlıyabilirsiniz.

Forumda bu konudaki güzel videoları seyretmeye başlıyabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hem kesme hem de şut atmak için doğru ve hızlı ayak hareketleri ile iyi pozisyon almak gerekir. Doğru zamanda doğru yerde olursan ve hareketlerinde doğru olursa hiç bir problem yaşamazsın. Bunun içinde masa tenisini iyi bilen bir antrenör ile çalışmalısın. Başarılar diliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

arkadaşım bende senin gibi okulda oynuyordum apartmanımızda masa tenisi amsası olunca babmla oynuyordum eğer 1.si etkili servis atmak istiyorsan internette 10 serviş çesidi hakkında bir video var onu tavsiye ederim ben şayet ordan etkili servisler kaptım. etkili servisin püf noktası topa nasıl vurduğundur.alltan kesme üstten kesme yan kesme. mesela top servisinden sonra rakibinin raketine çarpınca havalansın istiyorsan top yere göre paralele şekilde ileri doğru dönecek. ama asıl tavsiyem sen sadece oyununa bak ara verme,bu şekilde kesin gelişir. ben okulda her boş zamanda oynuyorum ve hocalar tenisçi die çağırıyorlar beni sen oyunana b ak gerisi gelir kendiliğinden

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ekranın%80'i göbek abi sen nasıl bakmadan durabiliyosun

Masatenisi öğrenme aşkıyla yanıp tutuştuğumdan ..o küçücük göbeğin farkında bile varmamışım..

Dediğin gibi ...topu raket mi atıyor göbek mi belli değil...

Servis atmaktan çok göbek atmayı öğreten bir video olmuş..!!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..