Jump to content
Masatenisi.org Forum

Combo Raket

sugar23

Recommended Posts

Combo raket almayı düşünüyorum. http://www.masatenis...D=27&UrunID=600

şu raketi almayı istiyorum. Aldım diyelim lastiği eskidi değiştirme zamanı geldi. Direk sökücem lastiğini orasını biliyorum. Sonra yine bu siteden düz lastik alıcam fakat lastik aldım diyelim lastikle beraber sünger de veriyorlarmı yoksa süngeri de ayrı mı almalıyız? Bide mesela şunu alıcam diyelim http://www.masatenis...ID=2&UrunID=997 2 lastik mi veriyorlar yoksa tek mi satılıyor?

Benim almak istediğim rakette 3 farklı şey yazılmış ve farklı farklı değerler var onlar nedir?DHS - Skyline TG 2 NEO DHS - Hurricane 2 NEO ve JOOLA - JOOLA Carbon yazıyor??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ustalar daha iyi cevap verecekler ama en de 1 haftadır araştırmalarım sonucunda kısmen çözdüm sayılır, komple o resimde gördüğünüz set size geliyor, isterseniz lastiklerini yapıştırarak gönderiyorlar, süngerde lastiklere dahil (lastiğin arkasında yapışık galiba) takım olarak satılıyor diye biliyorum, eskidiğinde istediğniz lastik süngeriyle birlikte geliyor ancak siz ayrıca bir yapıştırıcı sülüsyon alıyorsunuz tahtada yapıştırmadan önce temizlik işlemi haricinde bir işlem uygulanıyor mu bilemiyorum. :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

DHS - Skyline TG 2 NEO DHS - Hurricane 2 NEO ve JOOLA - JOOLA Carbon yazıyor??

joola carbon = tahtanız

hurricane 2 neo = lastiklerden birisi süngeriyle birlikte tabii

dhs skyline tg2 neo= lastiklerden diğeri

yani lastiklerden birisi tahtanın bir tarafı için diğeri diğer taraf için haa seçiminizi yaparken renk seçeneklerinden birini siyah diğeri kırmızı yaparsanız iyi olur:)

bu seçenek komple set olarak geliyor...

sonradan almak isterseniz dediğim gibi her bir lastik için ayrıca ödeme yapmanız gerekecek (sünger hepsinde standart birleşik sanırım))

örnek: hurricane 2 neo 44 tl

skyline tg2 neo 46 tl gibi...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 32 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..