Jump to content
Masatenisi.org Forum

İzmir'de Masatenisi Oynayacak Partner Aranıyor..?

cangrbz

Recommended Posts

merhabalar bende balçova da oturmaktayım.uzun süredir form a giremediğim için mesajınızı yeni gördüm.iş seyahatim olmadıgı sürece sizinle yada oynamak isteyen arkadaşlarla her daim oynayabiliriz.masa tenisi oynamak isteyen arkadaşlar beni arayabilirler.0533 277 32 82 ümit ipkin

Bilader hani sen masa tenisini bırakmıştın?Benimlede oynarmısın :bye: .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

murat bir kere masa tenisini bıraktım demem işlerin yogunlugundan dolayı ara verdim demekti sonuçta ne kadar bırakabiilyorsun ki ama bilyorsun ki ne kadar oynamasam da seninle her turlü oynarız farketmez.

Benimle de oynarmısın Ümit kardeş

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ne demek zafer abi zevkle oynarım.yalnız abi şaka bir yana da ben her zaman oynarım demem deki kasıt masa tenisi camiasına yeni girecek oynayabilecek arkadaş bulamayan kardeşlerle oynamak onları tekrar bu camiyaya kazandırmak düşüncesi.yoksa sizlerle her zaman oynarız zaten.saygılar abi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar ben dokuz eylül üniversitesi hastanesinde doktor olarak çalışıyorum. narlıderede oturuyorum. akşam saatlerinde saat 18:30 19:00dan itibaren oynayabilirim haftaiçi günler. senelerce lisanslı oynadım ortaokul ve lisede. istanbul üniversitesi takımında bir sene yer aldım. bu işi bir spor olarak yapmış veya yapan arkadaşlarla antreman yapmak isterim. telefonum :0530 206 42 84. Bu numaradan bana ulaşabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar ben dokuz eylül üniversitesi hastanesinde doktor olarak çalışıyorum. narlıderede oturuyorum. akşam saatlerinde saat 18:30 19:00dan itibaren oynayabilirim haftaiçi günler. senelerce lisanslı oynadım ortaokul ve lisede. istanbul üniversitesi takımında bir sene yer aldım. bu işi bir spor olarak yapmış veya yapan arkadaşlarla antreman yapmak isterim. telefonum :0530 206 42 84. Bu numaradan bana ulaşabilirsiniz.

Sayın Guray,

Balçova-Narlıdere tarafında belki eğlence tarzı olarak masa bulunduran cafe tarzı yerler olabilir ama spor salonu olarak sanırım yok.Balçova bld.nin vardı oda kapattı galiba.Şuan Atatürk stadındaki il temsilciliğinin salonu pazartesi-çarşamba ve cuma günleri 17:00 ile 20:00 saatleri arası açık oraya gidebilirsiniz.2 Hazirandan itibaren ise evka-2 çiğlide Teğmen Ali Rıza Akıncı Anadolu Lisesi (biraz uzak ama otobandan çabuk gidilebilir sanırım) yeni bir salon açılıyor esas oraya gidebilirseniz bu sporun tadına varabilirsiniz sanırım.Salon hafta içi hergün 17:00 ile 22:00 arası hafta sonları ise 10:00 ile 22:00 arası hizmet verecekmiş.Hatta 2 Haziranda salon bir turnuvayla açılıyor ogün gelip ortamı görüp tanışabilir hatta eğer yaşınız 35 üstü ise turnuvayada katılabilirsiniz.Görüşmek üzere kolay gelsin....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

tesadüfen gördüğüm bu yazı iyi oldu. yarın sabah mezunu olduğum lisede olacağım. umarım iptal erteleme gibi birşey olmaz. katılım yüksek olması ümidiyle..

Sayın Karşıyakalı İptal ve erteleme yok ve katılımda yüksek olacak. Birçok ilden iyi sporcular gelecek. Sizleride bekleriz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..