Jump to content
Masatenisi.org Forum

Stag 3* Premium Top

Recommended Posts

Merhaba belirttiğiniz top hepsiburadan inceledim hindistan üretimi olmasına rağmen top un üzerindeki marka belirlemesi tutmuyor bunun yerine masatenisi.com gibi sitelerden DHS*** alınsa daha iyi değilmi acaba ?

http://www.ittf.com/....&Stamp_colour= ve

http://www.ittf.com/...D=&Stamp_colour=&

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Stag Türkiye distribütörü de aynı toplardan satıyor. ITTF in sitesindeki marka damgasını ben de farkettim, yarın hepsiburada'daki yetkili arkadaşa bu farkın sebebini soracağım.

Ayrıca DHS* ile DHS*** arasında çok bir kalite farkı yok dedi bir arkadaş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

stag ismini görünce içim bir tuhaf oluyor. kimse kusura bakmasın ama kalite bakımından hiçbir markanın yanına bile yaklaşamaz. birçok markanın antrenman topunu stag'ın 3 yıldızlısına tercih ederim. fiyat/performans açısından en uygun markanın dhs olduğunu düşünüyorum. antrenman için de hem dhs hem de double fish toplar gayet güzel. parası olan ise hiç düşünmeden nittaku premium almalı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Daha önce DHS*** ile oynuyorduk iyiydi fiyat ve performans bakımından sonra Donic*** kulandım her ikiside güzel ve her türlü maç yapılacak top olarak görüyorum.

Sağlamlık konusuna gelince Nittaku premiun*** tek geçerim.

Ama sizlere danışmak istediğim bir konu var;

topun sağlamlığının yanında yüzeyinin parlaması veya yazılarının çıkması beni yeni topla oynamaya sevk ediyor ve böylece nittaku değil Donic, Butterfly ve DHS gibi toplarla oynamak daha zevkli geliyor çünkü bu yüzeysel sorunlar meydana geldiğinde topların kırılma olasılığıda yükseliyor.

Bu sebeple maçlarımda yeni ve düzgün yuvarlıklığa sahip toplarla antremanlarda farketmez diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

8-10 farklı markanın *** toplarından kullandım,benim ve yakın çevremdeki arkadaşlarımın kanaatince en kalitelisi TSP maç topları..

Ondan sonra da Nittaku geliyor..

Üniversite maçlarında ve liglerde bir dönem Stag toplar kullanılıyordu ve biz genelde rakip arkadaşla anlaşarak hakemden bir başka marka top ile oynamamız konusunda ricada bulunuyorduk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

küçük bir örnek :

TSP 'nin bir topunu 8-9 yıl önce Almaya'dan bir tanıdık getirmişti.

Halen bizim salonda alt yapıdaki çocuklar bu topu kullanıyor. Haldun Alagaş'ın granit ve tozuna bile dayandı.

Alıp müzeye mi kaldırsam yoksa ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..