Jump to content
Masatenisi.org Forum

P500 Or P700?

legion

Recommended Posts

merhabalar.ben yeni kombi. yapacağım ve sormak istediğim birkaç soru var.şimdiki tahta dhs hurricane wl off+++(3 artı var ama aşırı hızlı değil),p700 ve p500 arasında kararsızım fhde hexer bhde tenergy 05 olucak p700 alırsam aşırı atarmı?p500 ün off- olması korkutuyor beni.wl off+++ dan sonra off- yavaşmı olur?kafam karışık..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

wl'nin of+++ olmasına bakma, hexer ve t05 ile p700ü kullanmak maharet ister, bu kombiyi kullanmak için orta - üst düzey oyuncu olmalısın ve ilave olarak da yine aynı seviye oyuncalarla idman yapıyor olman lazım, seviyenin görmeden, bilmeden yorum yapmak zor ama bence p500den hızlı tahta kullanma

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yasim buyuk degil 18.lisede yogun olarak oynadim 5ay samsuna kampa gittim.klupde oynadim derken 16.5yasinda kolum sakatlandi biraktim uniye geldim tekrar devam hocam..ileri degilim dedigim gibi raketim seviye atlamama engel oluyor p500de alabilirim hala cok karisik kafam off- olmasindan dolayi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..