Jump to content
Masatenisi.org Forum

Avalox P 500

Recommended Posts

Evet o kişi benim :D Avalox P 500 üzerinde vega europalar ile oynuyorum. Hazır raketlerden sonra aldığım ilk tahta olduğu için diğerleriyle kıyaslama yapamayacağım. Ancak şunu söyleyebilirim yaptığım kombinasyon kontrollü atak kombinasyonu oldu diyebilirim. tenergyler kadar hızlı değil ama yavaş da değil. Ben tahtadan memnunum. Elime rahat oturuyor ve ağırlık dengesi iyi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dediğim gibi bu tahta dışında başka tahta kullanmadığım için net birşey söyleyemiyorum. Ama bu raketi bilen bir abimiz kontrolü zayıf demişti. Daha iyisini kullanmadığım için zayıf veya iyi diyemiyorum. Benim ihtiyaçlarımı karşılayan bir raket. Bir eksikliğini hissetmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben bir ara denemiştim p500 + vega euro ve asia kombinasyonunu. Açıkçası yumuşak tahta ve yumuşak lastik ölüm gibi gelmişti bana. Asia biraz daha iyiydi ama onun da üst lastiği yumuşak diye pek beğenmemiştim ve satmıştım rakedimi. Bize uyan size uymayabilir, o yüzden denemeniz de fayda var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

vega euro, yeni nesil lastikler içinde en ölü hisli lastik bence. tahta biraz yanıltabilir diye düşünüyorum. lastiğin hızına lafım yok. belki de hissindeki sıkıntıdan yola çıkarak, yeni çıkan sigma lastiğinin açıklamasında "kuvvetli his" ibaresi kullanmışlar. sigma euro belki mantıklı bir tercih olabilir ama denemediğim için birşey diyemem.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...

Peki Avolox P 500'e çift taraflı yinhe moon pro taksak nasıl olur?

Moon Pro'nun lastik kokusu rahatsız etmezse olur tabi neden olmasın. Allround özellikte, her türlü vuruşu deneyeceğiniz güzel bir kombinasyon olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..