Jump to content
Masatenisi.org Forum

Amatörden Profesyönele

ers1n

Recommended Posts

Selam sevgili arkadaşlar

Bu oyunu yaklaşık 1 senedir oynuyorum ve kendimi çok geliştirdim. Tek sorun servislerimde. Neyse ben yeni bir raket toplamak istiyorum. Malum burada abilerimiz ablalarımız bilgili oluduğu için bir sorayım dedim. Fh kesinlikle spin ve atak lastiği olmalı ve bh kesme spin defans ortası karışık bir şey istiyorum tavsiyeleriniz neler. mm'leri ile yazar mısınız?

teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben kendime bile kaç mm uyar anlamış değilken size tavsiyede hiç bulunamam.

Bulunan da olursa bil ki maksat muhabbet olsun diye yazanlardır.

Zaten her yerde yazar; atak için kalın sünger, defans (kontrol) için ise ince sünger.

Gerisi sana kalmış, bol bol deneme yanılma yöntemi....

Forumda bu konuyla ilgili bir sürü yazı var, okumanı yavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Seviyeni bilmeden yorum yapmak pek sağlıklı olmaz ama yazdığın bilgiler doğrultusunda kontrolü elden kaçırmama adına M.Maze tahtaya forhand tenergy 64 backhand yasaka rakza 7 soft önerebilirim biraz pahalı olur ama burada bütçede önemli tabi.Ayrıca sen izmirdesin galiba pazartesi-çarşamba-cuma günleri saat 17:00 den sonra Atatürk stadının masatenisi salonu açık oraya gidip daha sağlıklı karar verebilirsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1 senede insan kendini her iki yüzeye farklı lastik takmayı gerektirecek kadar geliştirebilir mi? 3 sene oynayıp sonra farklı lastik takan arkadaşlarım oldu ve 1 sene sonra da masa tenisi oynamayı bıraktılar. (o kadar para sayıp pek ilerleyememek üzmüş olmalı onları)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 29 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..