Jump to content
Masatenisi.org Forum

Çin Açık 2011

smetmusti91

Recommended Posts

Arkadaşlar turnuvayı takip ediyorum süper müthiş mükemmel olağanüstü bir sonuç var turnuvada benim adıma :D

MA LIN ana tabloda , 64'te LIVENTSOV Alexey'e 4-3 yenildi....Çok mutluyum şu anda bir Ma Lin karşıtı olarak , ve bu herifi yenen ismin Rus,dolayısıyla Avrupalı olması da güzel bişey...Çok mutlu oldum çooookkkk :alkis::robot::dans:

http://www.ittf.com/...s_Event_Type=MS

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

zhang jike 1, ma lin 2.. elbette ki gerisi gelecektir. hatta bojan tokic'te de o potansiyel fazlasıyla vardı ama olmadı. masa tenisi, sürprize ne kadar açık bir spor olduğunu yine gösterdi.

abi masa tenisinin süprizlere açık olduğunu kesinlikle düşünmüyorum.formda olan alıyor maçı.zaten bu seviyede oyuncular biraz boşladılar mı görüyoruz örneklerini nasıl oluyor.wang hao örneği açıkça ortada ve bugün de ma lin çıktı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ma Lin bence formunun zirvesinde. Dünya şampiyonasından sonra büyük bir çıkış yakalamıştı, Ölü sezon denlien dönemde bile en formda oyunculardan birisiydi. Bence sebep formsuzluk değil, sonuçta Çin'li oyuncularda robot değil. Onlar da insan ve maç kaybetmeleri de doğal bir durum. Hele hele bu tarz değişik vuruşlar yapan oyunculara karşı arada sürpriz yaşamaları çok normal. Zaten Çin'lilerle başa çıkabilmenin ilk şartı onların ezberini bozacak bir oyun ortaya koymak. Liventsov da bunu çok iyi uyguladı ve maçı kazandı. Tebrik ediyoruz kendisini, ama devamının gelmeyeceğini de biliyoruz :(

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ma Lin bana göre Waldner'den sonra zekasını, kuvvetli yanlarını masaya en iyi yansıtan oyuncu. Estetik değil, sempatik değil, bh'i zayıf vs ama şeytan gibi oyuncu. Robot yeni nesil Çinlileri nasıl devirdiğini bu sene bolca gördük. Pek rahat oynamıyordu, sakat vs olabilir gibi geldi bana da.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..