Jump to content
Masatenisi.org Forum

Www.masatenisihaber.com

Burak86

Recommended Posts

Sitenin adı masatenisihaber ama masa tenisi camiasında ses getiren, bir çok ulusal ve uluslararası yayın kuruluşunun manşetten verdiği yılın masa tenisi olayından (

) hiç bahsedilmemiş. Olmazki ama, lütfen taraflı habercilik yapmayalım. :(

Hayırlı olsun efenim.

Evet Ahmet arkadaşıma bende katılıyorum :thup: . Bu arkadaş hem yeni site yapıyor, üstüne bide gelip buralarda şöyle site böyle site diye, herşeyi paylaşacam diye bir sürü şeyler yazıyor, sonra bu tür videoları sitesinde yayınlamıyor :asabi: . Yalnız Ahmet bu arkadaş duyduğum istihbaratlara göre youtube ile irtibata geçip bu videonun yayından kaldırılmasını talep etmiş :lol: .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Siteme sakıncalı videolar koymuyorum. Millet izlerde elleri bozulur diye. Sonra çocuklar bu hareketleri yapmaya kalkarken bir yerlerini sakatlıyorlar :D

www.masatenisihaber.com

Burak kardeşim öncelikle hayırlı olsun. masa tenisi kelimesinde beklerim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

MASA TENİSİ

Masa tenisinde mücadele eden son sporcumuz Gencay Menge de oyunlara veda etti. Grubunu lider tamamladıktan sonra en iyi 64 sporcu arasına adını yazdıran Gencay Menge, dün Vietnamlı rakibini mağlup ederek son 32 sporcu arasına kalmıştı. Sabah seansında Ukraynalı rakibini 4-0 yenen Gencay Menge, adını son 16 sporcu arasına yazdırmayı başardı. Gencay Menge, bu turda Japon rakibine 4-1 mağlup olarak elendi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tbr ederim burak bu işi ciddiye almışsın belli hergün yeni haberler görüyorum buda beni şahsen mutlu ediyor inşallah hep böyle devam eder... takipteyim :)

teşekkürler cihan elimizden geldiğince geliştirmeye ve güzelleştirmeye çalışıyoruz siteyi, umarım ileride daha da iyi olacak ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..