Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bir Kereden Fazla Dinlemeyin İleride Alışkanlık Yapabilir

Guest ktm

Recommended Posts

Son paylaştığım şarkı 3 haftadır youtube'da ve hiç "dislike" almamıştı. 7 bin küsür izlenme ve 500'e yakın beğeni almıştı. Ne yazık ki forumda paylaşmamdan kısa bir süre sonra youtube'daki ilk "dislike" ını aldı. Umarım o kişi bu forumdan biri değildir. Dünyanın hızla yozlaşması sonucu oluşan "troll" akımının doruk noktalarında olduğumuz şu günlerde bu durum beni fazlasıyla işkillendirdi. Herkes her şarkıyı beğenecek diye bir kaide yok elbette ama sırf "0" ın "1" olması için bu hamleyi yapan çok kişi var şu günlerde. Kimse üzerine alınmasın lütfen. Sözüm meclisten dışarı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Son paylaştığım şarkı 3 haftadır youtube'da ve hiç "dislike" almamıştı. 7 bin küsür izlenme ve 500'e yakın beğeni almıştı. Ne yazık ki forumda paylaşmamdan kısa bir süre sonra youtube'daki ilk "dislike" ını aldı. Umarım o kişi bu forumdan biri değildir. Dünyanın hızla yozlaşması sonucu oluşan "troll" akımının doruk noktalarında olduğumuz şu günlerde bu durum beni fazlasıyla işkillendirdi. Herkes her şarkıyı beğenecek diye bir kaide yok elbette ama sırf "0" ın "1" olması için bu hamleyi yapan çok kişi var şu günlerde. Kimse üzerine alınmasın lütfen. Sözüm meclisten dışarı.

İlk ''dislike'' dediğin nedir?... Bora..

Kötüleme gibi bir şey mi.?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne yazık ki forumda paylaşmamdan kısa bir süre sonra youtube'daki ilk "dislike" ını aldı. Umarım o kişi bu forumdan biri değildir.

Sözüm meclisten dışarı.

youtube üzerinden video için kötü oy kullanmak. genelde herkeste ingilizce yazdığı ve bu şekilde bilindiği için öyle yazdım.

Kötü oy...

Sözüm meclisten dışarı diyerek..kendi düşüncelerini yazmışsın..Bende senin gibi sözüm meclisten dışarı derdim..

Bizler burda her türlü kavgayı birbirimizle yaparız ama bunu sevdiğimiz bu spora katkıda bulunmak için..burada savaşırız ama burada kalır...

Hiç bir arkadaşımızın dışarıda birbirimize zarar verecek hamlelerde bulunacağını aklımdan bile geçirmiyorum....

Kaza kurşunu bu....Sağlık olsun diyelim...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:thup: dislike almıştır umarım daha önceden...

Dislike almadıysa ağız tadıyla dinleyemem ben bunu şimdi...

Ne güzel alışmıştık dislikelilere.... bozmasın şimdi bu kulak ayarımızı...

Tek bozulmayan yerimiz kulak kalmıştı da onunüçüüünnn aman dikkat diyeyim dedim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 29 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..