Jump to content
Masatenisi.org Forum

50 Tl. Yardım ?

Guest paranoideyes

Recommended Posts

Guest malatyalıcihan

50 Tl. Yardım ?

Bu konu başlığına ne zaman baksam içimden Allah daha çok versin demek geliyor..'!!!!

Sonunda dayanamıyıp bir çırpıda yazı verdim..Oh ülen dünya varmış...Yazdım kurtuldum..

ktm

:alkis::alkis::alkis::alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

50 Tl. Yardım ?

Bu konu başlığına ne zaman baksam içimden Allah daha çok versin demek geliyor..'!!!!

Sonunda dayanamıyıp bir çırpıda yazı verdim..Oh ülen dünya varmış...Yazdım kurtuldum..

ktm

İyi niyetle ve içtenlikle söylemişiz demek ki....

Bakarmısınız sermaye 100 tl (km) olmuş bile...

Bir yerde karar verip alın oynayın derim......

Malzeme işini pek fazla kurcalamaya gelmez, bir anda 250 tl (km) ye çıkabilirsiniz..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu gidişle öyle olcak gibi :) 5 den yüze çıktık "5 tl daha fazla olsun daha iyi olsun mantığı :)

bide ertan abi kim ? :)

Masa tenisine yeni başlayan oyunculara uygun bir raketin özellikleri neler olmalıdır?

Raketin tahtası ne hızlı ne de çok yavaş olmamalıdır.

Dolayısıyla tahta ne çok sert ne de çok yumuşak olmamalıdır.

Ağır yada çok hafif bir tahta seçilmemesi yararlı olacaktır.

Yeni başlayanların değişik malzemeler kullanılarak üretilmiş teknolojik!! tahtalardan uzak durması doğru olur.

Tahtanın sapı oyuncunun eline iyi oturan uygun formda bir sap olmalıdır.

Ne çok ince süngerli ve yavaş defans lastikleri, ne de kalın süngerli ve hızlı, atak lastikler uygun değildir. Yüzeyi yapışkan ve sert yapılı lastiklerde yeni başlayanlara pek uygun değildir.

Süngeri sert veya çok yumuşak olan lastikler de uygun olmayacaktır.

Orta sertlikte süngere sahip, çok hızlı olmayan ve topu çok zıplatmayan, yüzeyi topu fazla tutmayan atak lastiklerin, 1.7/1.8mm kalınlıkta olanlarını tercih etmek en doğrusudur. (Sriver EL 1.7mm gibi)

Başlangıçta iki yüzde de aynı lastiği kullanmak oyuncunun gelişimini hızlandıracaktır.

Kısacası yeni başlayan birine en uygun ekipman, her yönüyle orta karar olan ekipmandır.

Ekipmanın başlangıç ve orta seviyeli oyuncular için önemi yok denecek kadar azdır.

Sık sık ekipman değiştirmek oyuncunun elini ve motivasyonunu bozarak, gelişimini engeller.

Hızlı bir gelişim için iyi bir partnerle sistemli ve düzenli antrenman, düzgün teknik için ise antrenör desteği şarttır.

bunu yazan ongun abiymiş.ben ertan abi sandım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

birincisi lastikler aynı değil.zaten lastiklerden birisi 2.2mm diğeri 2.0mm.benim tavsiye ettiğim daha güzel.(yada yakışıklı :thup: )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 9 months later...

bence acele etme kardeş 50 tl üzerine biriktir 100 tlye daha iyi bir kombinasyon raket alırsın tavsiyem :D

Arkadaş raketi almış hatta eskitmiştir bile. Mevzunun üzerinden 1,5 sene geçmiş eski konuya yorum yapmışsınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..