Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tahta Modifikasyonu

Mert Gürel

Recommended Posts

Michael Maze off tahtamı biraz yavaşlatmak istiyorum.Ayrıca memnun olmadığım sapında da değişiklik yapmak istiyorum.Sapı benim için çok uzun.Sapını 2 cm kısaltıp fl olan orjinal halini ince zımpara ile st yapabilir miyim?Kullandığım lastikler ağır,sapı kısaltmamla da iyice kafa kısmına kayan ağırlık merkezini kafa kısmını hafifçe küçükterek dengeleyebilir ayrıca küçülen kafada azalan momentum tahtayı bir nebze kontrolü kolay ve daha yavaş hale getirebilir mi?Fikirlerinizi alabilir miyim?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu tarz denemelerde bulunan üyelerimiz olmuştur ve onlar daha net ve doğru cevaplar verecektir ama benim de söylemek istediğim bir kaç şey var..Maze arylate carbon tahta fiyat olarak 200 tl'nin üzerinde, yani pahalı bir deneme olacak eğer gerçekleştirirseniz..Bu tahtayı ne zamandır kullanıyorsunuz bilmiyorum ama ilk ve son tahtanız olmayacak büyük ihtimalle de..Yapacağınız bu uygulama ile istediğiniz sonuca kısa vadede ulaşabilirsiniz ama uzun vadede tahtayı satmak istediğinizde satamayabilirsiniz..Ayrıca tahtanın kafasının küçülmesi demek lastiklerin de küçülmesi demektir ve olası bir tahta değişikliğinde lastikleriniz büyük ihtimalle yeni tahtanıza uymayacaktır..Tabi ben olabilecek en kötü ihtimalleri söyledim..Eğer ekipman hastalığına yakalanmadıysanız yahut oluşabilecek maddi kaybı göze alabiliyorsanız sorun yok smile.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..