Jump to content
Masatenisi.org Forum

Izmir Temmuz 2011

Guest denled

Recommended Posts

Merhaba, 2 yildan beri Belçika'da bir kulupte oynuyorum. Su anda klasmanimi E6'dan D6 ya yukselttim. Bu yaz (temmuz 2011) bir ayligina Izmir'e geliyorum ve masa tenisi oynayabilecek bir yer ariyorum. Eger bir yer biliyor ya da benimle oynamak istiyorsaniz soyleyin. Eger oynama firsati varsa yanima ekipmanimi alacagim o zaman. Internetten dogru durust bilgi edinemedim Izmir için.

Yardiminiz için simdiden teskkurler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Temmuz ayı yaz tatili nedeniyle biraz sıkıntılı olur oyuncu bulmak açısından. Ama yinede oynayabileceğin birkaç kişi bulabilirsin. Yer Halkapınar da Atatürk Stadyumunun altında bölgenin masatenisi salonu var ve Pazartesi- Çarşamba - Cuma günleri saat 17 den 20 ye kadar açık.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İzmirde Temmuz ve Ağustos aylarında hem hava sıcaklığının aşırı oluşu hemde tatil vesayre gibi sebeblerden ötürü oynayan kiş sayısı iyice azaldığı için Atatürk stadının altındaki salonunda açıldığı günler azalmakta.Mesela yanlış hatırlamıyorsam geçen sene tek güne düşmüştü.Onun dışında Evka 4 ve Balçova bölgelerindede faaliyetler var sanırım.Birde Alsancak stadında Altay masa tenisi klübü var Ahmet Bitirmiş hoca devamlı orada sanırım kendi ismiyle internet siteside var oradanda Temmuz ayıyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Temmuz ayı yaz tatili nedeniyle biraz sıkıntılı olur oyuncu bulmak açısından. Ama yinede oynayabileceğin birkaç kişi bulabilirsin. Yer Halkapınar da Atatürk Stadyumunun altında bölgenin masatenisi salonu var ve Pazartesi- Çarşamba - Cuma günleri saat 17 den 20 ye kadar açık.

Merhaba,

Atatürk stadyumuna bugün ve saatlerde gelirsek oynama imkanı bulabilir miyiz, bildiğim kadarıyla 6 masa var yani kalabalık olmuyor mu acaba?

Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Atatürk stadyumuna bugün ve saatlerde gelirsek oynama imkanı bulabilir miyiz, bildiğim kadarıyla 6 masa var yani kalabalık olmuyor mu acaba?

Teşekkür ederim.

Söylediğim gün ve saatlerde normal sezonda açık oluyor, evet kalabalık da oluyor.yaz sezonu kalabalık olmaz ancak Mrtİzmir arkadaşımızında söylediği gibi yazın tek güne düşürülmüş olabilir. Ben oraya çok sık gitmediğim için bukadar yardımcı olabiliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Arkadaşım karaburunda DHMİ kampındayım cumaya kadar buradayım. Ankarada kuruluşlar liginde Tigem'de antrenör oyuncu olarak oynuyorum.Burada bir masa var çok iyi değil ama istersen oynayabiliriz. ben de oynayacak seviyeli bir oyuncu arıyordum.

Beni cepten ara oynamak istersen.

Erol DENİZ

0543 840 78 09

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşım karaburunda DHMİ kampındayım cumaya kadar buradayım. Ankarada kuruluşlar liginde Tigem'de antrenör oyuncu olarak oynuyorum.Burada bir masa var çok iyi değil ama istersen oynayabiliriz. ben de oynayacak seviyeli bir oyuncu arıyordum.

Beni cepten ara oynamak istersen.

Erol DENİZ

0543 840 78 09

Vay Erol ortağım, bensiz tatilde masa tenisi ha. Orada oynayacak birini bulursan servislerine gıcık olur valla hehheh...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..