Jump to content
Masatenisi.org Forum

Carbon Tahta Eskir Mi?

Recommended Posts

Ali bey ben sizin de çok profesyonelce oynadığınızı düşünmüyorum masa tenisini..Eğer tt-rating maçlarınıza bakacak olursak orta seviye bir amatör oyuncu profili çiziyorsunuz..Kaldı ki oyununuzu canlı olarak görme şansım da oldu..Benim 6 aylık arkadaşım sizi rahatlıkla yenebilmişti mesela..İyi oyuncularla antrenman yapma fırsatınız olmuş olabilir, liglerde oynayan takım kadrolarında da bir türlü yer bulmuş olabilirsiniz ama gerçekleri de görmezden gelemezsiniz..Eminim ki burdaki bir çok oyuncu sizden profesyoneldir..İnsanları siz amatörsünüz diye küçümsemek yerine önce kendi olduğunuz noktaya da bir bakın derim..

Saygılar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nesneler üretildikleri anda eskimeye başlar ama bu kullanılamayacağı anlamına gelmez :)

Buyurun konuya uygun en doğru cevap gelmiş zaten....

Bendede 1994 model Primo. Carbon ( öyle bir yazdım ki bilmeyen biri Rolls Royce sanır) bir tahta var, durumu benden daha iyi görünüyor.

Konumuz ise yön değiştirdi ALC tarafına...kullanabilirmiyiz kullanamazmıyız diye..başladık tartışmaya...Bana sorarsanız herşeyi kullanabilirim iyi mi kullanırım kötümü kullanırım o benim tasarrufumda...Ya önermek o ayrı bir vaka.. Amaç kullanmak değil ki önemli olan en iyi bir şekilde verimli kullanabilmek ve ilerleme kaydedebilmek ..

Bu konu tartışmaya uygun bir konu değil tartışma zevki yok, anlamı yok, bizlere verebileceği bir artısı yok..

Bu konuda yaptığınız tartışmaların sonucunu,, ileride yazacağınız yazılarda bir birinizin açıklarını kovalıyarak yeni tartışmalar açık bir şekilde karşınıza çıkacak..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bizler yeni bir ürün çıksa almazsak merakımızdan çatlarız...Bizim sporda sağ olsun bu durumada pek müsait değiştir babam değiştir...

Eurosport seyretmiyeniz yoktur.. Snookerı genelde bilmeyen yoktur ..Amerilan bilardosunun farklı kurallarla oynanan başka bir şekli..Oyuncuların tamamına yakını diyeyim bu spora başladıkları ilk malzemeleri ..O kadar alışmışlar ki sanki bir bütün olmuşlar. Sanırsınız elleri kolları gibi kullana biliyorlar.. Bizlerde ise alışmak diye bir lüks yok en yeni en iyisi yada en pahalısı hangisi ise saldırıyoruz..Sonuç ortada sadece ceplerimizdeki paralar eksiliyor, oyunlarımızda ilerleyeceğine geriliyor..Zaman- gelişim- para kaybı üçgeninde dönüp duruyoruz...

Konuyla alakası pek yok ama yazmada fayda vardır dedim..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dursun Hocayı ve eşi rabia hanımı tanırım. Dursun hoca masatenisinin eski önemli isimlerinden bu işin duayeni eşi rabia süper ligde oynuyor. Burak kardeşimiz eminimki onlara sormuştur bir fikir almıştır bence gereksiz yere konuyu buraya taşımış.Boş yere birbirinizi kırarak tartışmaya girmenin bir anlamı yok. Herkesin bir stili ayrıca kabiliyeti vardır. Lastiklerin veya tahtanın özelliğine göre kendini kısıtlayamazsın sınırlıda olsa yapılamaz denen vuruşları veya hareketleri yapabilirsin. Bende bh de t64, fh de t05 kullanıyorum tahtamda gergely enson katıldığım şile turnuvasında yaptığım kesik vuruşlarda ve servislerde lastiğime bakıp şaşırdılar hurrycen(Lastiği hiç kullanmadığım için adını yanlış yazmış olabilirim) zannettiler tenergy 'lerde böyle kesikle karşılaşmamışlar. t64 ilede top spin yapmak çok ta zor değil bende bh le yapabiliyorum o nedenle malzeme ile kendimizi sınırlamayalım önemli olan hareketi yapmaya çalışıp başarabilmek yapamıyorsanda ozaman ekipmanını değiştireceksin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..