Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeteneğinizi Vidyonuz Ile Kanıtlama Şansı ( Büyük Ödül Var)

Guest plasebo

Recommended Posts

Selam herkeze,

Süper bir yarışma haberim var size.Masa tenisinde kendine güvenenler yeteneğini gösteren bir video yüklüyor oyları topluyor sonrada büyük ödülü kapıyor Yarışmada dereceye girenler yurtdışına gönderiliyor, orda da en yetenekli adamlarla yarışıyor.ününe ün katıyor üstüne üstlük 3 milyarlık (3000TL yani :D) pumadan hediye çeki kazanıyor(muş). Yarışmaya facebooktan katılıyorsunuz http://www.facebook.com/Puma?sk=app_193653763999726

Bende nsöylemesi yarışma süper ve öyle zor bir yarışma da değil.Video yükleyen çok az yüklerseniz şans size gülebilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Anlayamadım. Video ile yetenek nasıl gösterilir? "Yeteneksizsiniz Türkiye" yarışması gibi bir şey mi bu? Takla atarken spin yapıp, amuda kalkıp blok mu koyacağız?

hocam öldüm yaa ne güzel yazmışsınız takla atarken spin çekmek helede amuda kalkıp blok yapmak gerçekten düşünüyorumda gülmekten alamıyorum kendimi :) :) :) :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam öldüm yaa ne güzel yazmışsınız takla atarken spin çekmek helede amuda kalkıp blok yapmak gerçekten düşünüyorumda gülmekten alamıyorum kendimi :) :) :) :)

:) Gerçekten anlamadın mı ? heheh beni de güldürdün hacı yaa

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..