Jump to content
Masatenisi.org Forum

Su Bazlı Yapıştırıcı Lastikten Nasıl Sökülür?

Recommended Posts

• 3 weeks later...

Birazcık parafin(kandil yağı)sürüp hemen akabinde parmağınızla sürterek çıkarabilirsiniz .En azından ben bu şekilde daha kolay yapıyorum yabancı forumlardan birinde okumuştum parafin sürünce yapışkan yumuşuyor daha az sürtünmeyle çıkabiliyor daha sonra lastiği hemen yapıştırmayıp bir gün havalandırıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Elimizde bir lastik var.Sünger üzerindeki yapışkan hiç çıkartılmadan 4-5 defa tahtaya yapıştırılıp sökülmüş. Neticede de sünger üzerinde kalın bir su bazlı yapıştırıcı tabakası oluşmuş.Kalınlaşan bu yapışkan tabakasını çıkartamadık. Çıkartmaya çalıştıkça da sünger zarar görüyor.

Bu yapıştırıcı tabakası nasıl çıkartılır ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Elimizde bir lastik var.Sünger üzerindeki yapışkan hiç çıkartılmadan 4-5 defa tahtaya yapıştırılıp sökülmüş. Neticede de sünger üzerinde kalın bir su bazlı yapıştırıcı tabakası oluşmuş.Kalınlaşan bu yapışkan tabakasını çıkartamadık. Çıkartmaya çalıştıkça da sünger zarar görüyor.

Bu yapıştırıcı tabakası nasıl çıkartılır ?

Sök ve tak,,

Su bazlı yapıştırıcılarda eski usül verim alabilmek için sök ve taka devam mı ...yada ....Bu yapıştırma lastik yenileme veya eskiyenin yerine yenisini takmak için mi yapıyorsunuz.. Bu konularda bilgi özürlü olduğum için yazdım

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..