Jump to content
Masatenisi.org Forum

Defans Oyuncusuyum Yardım Gerek .)

Alper07

Recommended Posts

Merhaba ben defans oyuncusuyum backhandimde Donic formula piranja FD-TEC (UZUN PÜTÜR) var fh.de zayıf bir çin lastigi var ( bana göre fazla hızlı -hadou palıo- 2.2 mm ).tahtamda çok zayıf (stag control) ben bh.deki uzun pütürlü lastigi daha kullanmayı düşünüyorum. Alıcagım tahta ve forehand lastigimin bütçeyi aşmaması lazım. Forehnnden atak , ara sıra spin , bazende uzak toplarda chop yapıyorum . Buna uygun bir lastik olması lazım ( kalınlık fazla olmayacak,Chop vuruşları ve topu tutma etkisi fazla olması lazım. ) Tahta ise all round , defans bir tahta olması lazım ( dedigim gibi bütçeyi aşmayacak bişey) Değerli Yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim ..:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tahta

-BUTTERFLY timo boll (All)orta yumuşak,

yada biraz daha hızlı ve sert

-XIOM Fuga

lastik

-XIOM Yanus Def, çok kesiyorsan 1.5 , çok spin yapıyorsan 2.0 mm.

tahta için kullanmış olduğum tahtayı tafsie ederim çoook memnunun klasik defans oyunun üzerine ani atak hareketler kişiye süper hereket sağlıyor sağlıyor klasik defans tahtalarına göre daha atak bir tahta

XIOM AİGİS

ikinci olarak yine kullanmış olduğum TSP Reflex ofansif pütürle oynayan oyuncular için biçilmiş kaftan

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..