Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bursa Veteran..raiting Turnuvaları..

Recommended Posts

Tüm masa tenisi severlere, yeşil Bursa mız dan Selamlar..

Arkadaşlar ,Bursa Veteran Masa Tenisçileri Spor Kulübü Derneğimizin Organizasyonu ile beklenen raiting turnuvalarımızın 1.si bugün başladı..Hem de muhteşem bir katılım ile..10 ar kişiden 4 grup şeklinde düşünülen turnuvamız,yoğun talep üzerine,12 şer kişiden oluşan 8 grup ile start almıştır..Emeği geçen başta yönetim kurulu başkan yardımcımız Mehmet Şen ve Gökhan Deniz arkadaşlarımız olmak üzere tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz..Maç proğramları ve gruplar ekte olup, tüm masa tenisi severleri BEKLERİZ..

Yakında sürpriz turnuvalarda buluşmak üzere..(İstanbul,Ankara,İzmir..tüm TÜRKİYE..sizleri de unutmadık tabiikii..!..)..Herkese Selamlar.

PROGRAM :

8. VE 7. GRUP : 30 NİSAN - 7 MAYIS CUMARTESİ SAAT 10.00 - 14.00 ARASI ( 3 MASA )

6. VE 5. GRUP : 30 NİSAN - 7 MAYIS CUMARTESİ SAAT 14.00 - 18.00 ARASI ( 3 MASA )

1. VE 2. GRUP : 1 MAYIS - 8 MAYIS PAZAR SAAT 10.00 - 14.00 ARASI (3 MASA )

3. VE 4. GRUP : 1 MAYIS - 8 MAYIS PAZAR SAAT 14.00 - 18.00 ARASI (3 MASA )

Ratings.xls

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

turnuvaların yapılmasında emeği geçen başta mehmet şen ve Gökhan Deniz abilerimize öncelikle teşekkür ederim.

ersun hocam ilk hafta 5 te 5 yapmışsınız sizide tebrik ederim inşallah gruptan çıkarsınız ayrıca bende grubumda 7 de 6 yaptım bakalım ne olacak

inşallah bu organizasyonlar böyle devam edecektir. ayrıca bursada bu kadar masa tenisi severin olduğunu görmekte çok güzel bu tür faliyetler inşallah sizlerin aracılığıylada forumda bulunan başka illeri de kapsayacak şekilde güzel organizasyonlar haline gelir daha geniş çaplı olur diye temenni ediyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Maçların ilk haftası bitti bugün. Çok yorucu, ama bir o kadar da zevkli geçti. Arkadaşlarla karşılaştık, yeni arkadaşlarla tanıştık.

Ben de emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Bursa'da masa tenisi sporu için çok güzel etkinlikler oluyor. Yenmek yenilmek bahane, spor - dostluk şahane diyorum :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu gün 5-6-7-8nci grupların maçları tamamlandı 7.nci grupta sağlık müdürlüğümden arkadaşım tek bayan sporcu kısmet HEKİMOĞLU grubunca 3. olmuş ve 6 gruba yükselmiştir. kendisini tebrik ediyorum

nacizane bendenizde 5. grup birinci olarak altın madalyayı hak ettik

diğer sonuçları yarınki 1-2-3-4ncü grup maçları belirleyecek hafta içi tüm sonuçları forumda ersun hocamla yayınlarız.

süper maçlar oldu camiaya hayırlı olsun diyorum ayrıca bursada bu kadar masa tenisi severin olduğunu inanki bilmiyordum. bu tür etkinlikleri inşallah dernek olarak iller arasıda yapacağız istanbul ankara izmir sizleri inşallah ağırlarız tanışırız oynarız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu gün 5-6-7-8nci grupların maçları tamamlandı 7.nci grupta sağlık müdürlüğümden arkadaşım tek bayan sporcu kısmet HEKİMOĞLU grubunca 3. olmuş ve 6 gruba yükselmiştir. kendisini tebrik ediyorum

diğer sonuçları yarınki 1-2-3-4ncü grup maçları belirleyecek hafta içi tüm sonuçları forumda ersun hocamla yayınlarız.

süper maçlar oldu camiaya hayırlı olsun diyorum ayrıca bursada bu kadar masa tenisi severin olduğunu inanki bilmiyordum. bu tür etkinlikleri inşallah dernek olarak iller arasıda yapacağız istanbul ankara izmir sizleri inşallah ağırlarız tanışırız oynarız

Tebrikler Abdullah hocam..:alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fatih'ciğim ben 4 .oldum, 4. gruba yapıştım yani :) İlk üç çıkıyordu. Ama çıkan arkadaşlar benden iyi oynadıkları için içim rahat. Sağlık olsun. Ersun abi 2. oldu, o çıktı. Maçlar çok zevkli geçti. Artık Kasım'da bir sonrakileri bekliyoruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fatih'ciğim ben 4 .oldum, 4. gruba yapıştım yani :) İlk üç çıkıyordu. Ama çıkan arkadaşlar benden iyi oynadıkları için içim rahat. Sağlık olsun. Ersun abi 2. oldu, o çıktı. Maçlar çok zevkli geçti. Artık Kasım'da bir sonrakileri bekliyoruz.

Hocam tebrik ederim. İlk 3 olmamış ama üst gruplar için 4. lükte güzel başarı. Hocam C.tesileri görüşmek üzere inşallah. Selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

birdahaki turnuva kasımdamı olacak ozamana kadar bekleyemem temmuzda sivasa gidecez forum buluşmasına siz büyük ihtimalle orda olmayacaksınız gibi ama temmuz ayından önce ben bursaya gelecem allaın izniyle bursanın neresinde yapılıyor sizin maçlar onuda yazarsanız sevirim mutlaka gelecem bide orada oyuncuların sevyesini görmek istiyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

birdahaki turnuva kasımdamı olacak ozamana kadar bekleyemem temmuzda sivasa gidecez forum buluşmasına siz büyük ihtimalle orda olmayacaksınız gibi ama temmuz ayından önce ben bursaya gelecem allaın izniyle bursanın neresinde yapılıyor sizin maçlar onuda yazarsanız sevirim mutlaka gelecem bide orada oyuncuların sevyesini görmek istiyorum

tahsin bey ben cevap vereyim size öncelikle merhabalar

bursa da acemler diye bilinen yeni adı dikkaldırım mahallesinde veledromun karşısında yeni yapılan dikkaldırım spor salonu var bursada ki tüm masa tenisi uluslar arası maçlarda bu salonda yapılıyor bizim dernek olarak cumartesi günleri saat 14.00-18.00 arası çarşamba günleride saat 18.00 dan sonra oynaya biliyoruz her zaman bekleriz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

bu maçlara gelemedim maalesef ama bir dahaki maçları sabırsızlıkla beklıyorum. emeği geçenlere teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..