Jump to content
Masatenisi.org Forum

İzmir'in Durumu

Recommended Posts

Öncelikle tüm masatenisi severlere merhaba demek istiyorum.

Yaklaşık 4 seneden beri Aliağa'da oturuyorum burada bir grubumuz var haftada 2 kez oynama imkanımız oluyor ancak. Şu ana kadar İzmir'de her hangi bir yerde çok çabaladığım halde oynama fırsatı bulamadım.

Lütfen İzmir'de herhangi bir yerde masatenisi oynayan kişiler. Burada bir buluşma noktası ve saati veriyormuş gibi bilgi verebilirmiyiz.

(İzmir Aliağa Enka Tesisi : Pazartesi 20:00-23:00 , Perşembe 20:00-23:00'de standart orada grubumuzla oynuyoruz) gibi. Yada telefon numarası.

Bu şekilde birbirimizle hem tanışmış hemde değişik partnerlerle oynamış olacağız. Kendi aramızda turnuvalar düzenleyip, tt-rating maçları yapabiliriz.

Belki bu şekilde İzmir'in masatenisi konusundaki ilgisizliğini ortadan kaldırabiliriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

İzmir de masatenisi oynama ve eğitim konusunda gerek bu sitede gerekse diğer sitelerde düşüncelerimi sizlerle paylaşmıştım.Sizlere yakın bir zamanda duyurum olacak.Balçova da ctesi ve pazar akşamları top oynama şansı.Ancak henüz gereken izinleri alamadım.Ayrıca tt-rating turnuvası İzmir sorumluluğum çerçevesinde bu turnuvayı da orada yapmaya ve yeni bir katılım anlayışını oluşturmaya çalışacağım.

Gerçekten çok üzülüyorum.Çünkü bu şehire yakışmıyor.Ancak feodal nitelikli kaleler ,derebeylikler ben yaparım başkasına hayat yok anlayışı,çıkar ve ahpap çavuş ilişkileri bu sehri örümcek ağı ile sarmış durumda.

Ama yıkılmaya başladılar..Biraz sabır..

Sevgi ve selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Ben Bornova Atatürk Mahallesinde oturuyorum. Burada evka-4 'te çalışma olmadığı zamanlar dışında çok rahat oynayabiliriz. Masalar gayet bol ve lüks bende partner arıyorum 10 aylık basit bir oyuncuyum oynamak isteyen olursa mutlaka gelirim

Evka-4 spor komplexsi masa tenisi salonu(girince sağdaki ilk kapı) - perşembe cuma cumartesi uygunum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

15,16,17 nisan tarihlerinde İzmir Bornava'da spor salonunda Türkiye Deplasmanlı 2 lig masa tenisi müsabakaları yapıldı. Neredeyse hiç seyirci yoktu. Bu İzmir ve masa tenisiiçin çok üzüçüydü.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 29 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..