Jump to content
Masatenisi.org Forum

Izmirdeki 2.lig Maçları

Recommended Posts

Arkadaşlar herkesin malumu bu hafta sonu izmirde 2.lig maçları oynandı.Ben işlerimin yoğunluğu nedeniyle kısa bir süre uğrıyabildim.Bu kısa süredeki izlenimlerimi paylaşmak istedim.İlk evvela İstanbul B.B nin minik sporcularına bayıldım kimle oynasalar karşısındakileri çok zor durumda bıraktılar,onun dışında genel olarak seviye bayağı yüksek çok kaliteli oyuncuları seyretme imkanım olduğu için çok mutlu oldum.

NOT:Ben forumda yeni olduğum için çoğu arkadaşı tanımıyorum İzmir B.B de oynayan hafif toplu bir arkadaş vardı (alınmasın lütfen)daha sonra isminin Burak Karatatar olduğunu öğrendim forumada üye sanırım gerçekten kendisini seyretmek benim için ayrı bir zevk oldu hele Backhand spinlerine bayıldım bilekleri çok yumuşak (ben masa tenisi oynadığımı zannediyordum ama yanılıyormuşum yani) kendisini ayrıca tebrik eder başarılarının devamını dilerim.İnşallah birgün kendisiyle oynama fırsatımız olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İkinci ligin seviyesi bayağı yüksek. Hatta birinci lig'den daha iyi diyenler var. Eski süperlig oyuncularından bazıları takım bulamayınca yeni kurulmuş ikinci lig takımlarında oynadılar. Hatta Sabahattin Hoca (sabrioğlları)'da arda beşiktaş adına oynuyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gerçekten son turnuva çok heyecanlı geçti. Bunun başlıca nedenleri Kontek ve Altay takımlarının gerçekten çok iyi performanslar sergileyerek ortalığı karıştırmaları :gulumse:, İzmir BB (biz) ve Tarımın takım olaraka yaşadığı problemler oldu. Biz kendi Tarım maçını kaybederek kendi ipimizi kendimiz çekmiş olduk. Ayrıca düşme kalma maçının son maça kalması (Bolu-Bjk) lige ayrı bir heyecan kattı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yazık olmuş, üzüldüm. Neyse, geçmiş olsun o zaman. Sen böyle formda olursan seneye kesin çıkarsınız :thup:

Yok abi ben bu takımda bir sene daha duramam :protesto: Valla insanda oynama isteği bırakmıyorlar. Hayatımda ilk defa bu sene lig maçlarına gitmek istemedim. Sen geçen seneden biliyorsun az çok beni oynarken nasıl hırslandığımı çoğu maçta o hırs bile yoktu içimde gerisini sen düşün.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Yok abi ben bu takımda bir sene daha duramam :protesto: Valla insanda oynama isteği bırakmıyorlar. Hayatımda ilk defa bu sene lig maçlarına gitmek istemedim. Sen geçen seneden biliyorsun az çok beni oynarken nasıl hırslandığımı çoğu maçta o hırs bile yoktu içimde gerisini sen düşün.

İçindeki bütün hırs isteklerini almışlar. Yemeklerin etkisi olmasın. Siyanür felan vardır belki. Neyse sen yaşadığına dua et:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..