Jump to content
Masatenisi.org Forum

8. FORUM BULUŞMASI KATILIM LİSTESİ

Recommended Posts

Aaa..Bu kadar kısa yazılarla kurtulamazsınızprotest.gif Herkes yolculuğundan başlayıp, gün gün az çok ne yaşadı, neler oldu kendi penceresinden anlatırsa güzel olur..Bence bu buluşma bunu hakediyor..Bir de takım maçlarında dereceye girenlerin adları yazılırsa iyi olur, daha yazan çıkmadı çünkü..

Çağan Abi ben tam olarak anlatim neler olduğunu. günlerden bir gün açtım form sayfasını bide baktım Ongun abi en küçük üyeye top hediye edecekmiş.hemen babamın aklını çeldim anında bir ters u dönüşü soluğu Sivasta aldık . sonra bide baktım'ki Orhan Abi 'ler de orada tabi yanlarında da kaysılar, oh ne de güzeller. afiyet olsun dedim.yani köfteleri yedik'den sonra masatenisine dönebildik.gerisi mağlumunuzw00t2.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çağan Abi ben tam olarak anlatim neler olduğunu. günlerden bir gün açtım form sayfasını bide baktım Ongun abi en küçük üyeye top hediye edecekmiş.hemen babamın aklını çeldim anında bir ters u dönüşü soluğu Sivasta aldık . sonra bide baktım'ki Orhan Abi 'ler de orada tabi yanlarında da kaysılar, oh ne de güzeller. afiyet olsun dedim.yani köfteleri yedik'den sonra masatenisine dönebildik.gerisi mağlumunuzw00t2.gif

Ekrem Beyi özellikle tebrik ediyorum. Bu sene iki çocuğuyla beraber yeğeninide almış gelmiş. Helal olsun :alkis:

(Buluşmada 4 Şişmanoğlu vardı).

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1-Raketim : Orhan,Metin,Deniz

2-Çekirgeler : Talha,Nevin,Erkan

3-Esinti : Erkan,Osman,Harun

raketim2i sonunda zirveye taşıdın ha hocam tebrikler,malatya olarak her ne kadar 2.gün yanında olamasamda seninle gurur duyuyoruz:))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

buraya herkes girip fotoğraflara bakabilir.başkaları da bu sayfaya eklerse topluca tüm fotolara ulaşılmış olur. etiketleme işinde herkes kimi tanıyorsa etiketlesin.

Fotoğraflar için feysbuk linki:

http://www.facebook.com/pages/2011-masatenisiorg-8forum-bulu%C5%9Fmas%C4%B1/166153663453101

bu arada yazmayı unutmuşum, fotoğraflar yakında eklenecek

ekleme de etiketleme de yapamıyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hazır vakit bulmuşken 8.forum buluşmasını ayrıntılı olarak kendi gözümden anlatayım (madem bu kadar istek var )

Ankara'dan Sivas Tur ile yola çıktım. Her ne kadar yolda otobüsüm bozulsa da cuma gecesi saat 23.30 civarı Sivas'a ayak basmayı başardım. Sivas'ta beni Alican,Talha ve MertCan 3'lüsü karşıladı. Akşam yiyeceğimizi, içeceğimizi alarak yurda yerleştik. Yurda gittiğimizde dikkatimi çeken ilk şey masa tenisi masası bulunması ve forum buluşması için gelen arkadaşların gecenin bir yarısı olmasına rağmen hala orada masa tenisi oynamasıydı( bizde dayanamayıp saat 2.00 sularında raketleri alıp oynadık :D ). Kaldığımız oda da ranzalı yataklara yerleştik. Gece sohbet muhabbet devam ederken saat 4 sularında Trabzonlu Mustafanın odadan dışarı atılmasını kapıyı tekmelemesine mütakiben odadan çıkarak gülerek izledik (herhalde Turushan abi odadan atmış susmuyor diye :D). En son saate baktığımızda saat 5.30 civarı uyumaya karar verdik. Sabah salona gitmek için servise bindik ve ilahiler eşliğinde salona vardık. Güzel bir kahvaltıdan sonra maçlara başladık. Gerçi forum buluşmasında maçlar verilmesine rağmen herkes kendi arasında boş kalan masalarda oynuyordu. Gurup maçları elemeler derken çeyrek finalde Turushan abiyi yendikten sonra Talhayla Tufan abinin maçına bakmaya başladım. Tufan abinin fizik dışı vuruşlarına Talhanın duvar misali geri gönderdiği toplar gerçekten görülmeye değerdi.

Tribünlerin Talhanın galibiyetinden sonraki şaşkınlıkları gözümden kaçmadı. Talhayla yarı final maçına çıktığımda gerçekten bu kadar zorlanacağımı düşünmemiştim ve Tufan abiye gerçekten hak verdim. Tabi vurduğum her topu Talhanın geri göndermesi beni de sinir etmedi değil. Zaten Tufan abi tribünden sürekli bak hepsi geliyor, eğer nefesin yetmiyorsa maçı bırak gibi tavsiyeleri de bir bakıma mantıklı gelmeye başladı :D. Neyse zor zar nefes nefese biten maçtan sonra. Final maçını beklemeye koyuldum. Gerçi bu arada bir yandan da nefes almaya çalışıyordum(malum göbek ve kondisyonsuzluk). Final maçında Tsubasa gerçekten iyi servisleriyle beni biraz afallattı. Hatta çektiğin 2-3 spine şut çekmesi de moralimi bozdu biraz. Başa baş giden setlerden sonra durum 2-2 olduğunda artık son gücümü ve nefesimi de kullanarak şampiyonluğa ulaştım. Maç çıkışında yurtda banyo yapmak yerine Mehmet Ali Bey hamamına giderek kendimizi bir güzel gevşettik (Sivasa gidenlere tavsiyem mutlaka gitmeleri). Akşam hep birlikte yemek yedikten sonra biraz daha gezindik ve Taksicimiz Erol abiyle yurdumuza döndük. Erol abi artık bizi nerdeyse arayıp soracak hale gelmişti.

Buluşmanın 2. günü takımlar kurulduktan sonra takım ismi olarak Tufan abinin koyduğu Kılçıklar olarak Hamsisporla karşılaştık.Takımımız ben Apo ve İbrahim abiden oluşmaktaydı. Malesef ilk turda Hamsispora ,onlarında iyi oyunlarını göz ardı edemem, elendik. Bu benim için bir anlamda dinlenme fırsatı oldu :D. 4-5 kişiyle daha maç yaptıktan sonra artık pilimin bittiğini anlayarak kendimi tribünlere attım. Final maçında Talha ve Orhan abinin maçı da çok güzel geçti. Ancak Talha pütüre karşı biraz tecrübesiz olduğundan çok zorlandı.

Ödül töreni ödüller falan derken akşam yemeği için her akşam gittiğimiz köfteciye(adını hatırlayamıyorum) gittik ve yemeklerimizi yedikten sonra çay içmeye gittik. Sohbet, muhabbeti sormayın acayip güzeldi. Alicanın herşeyi sorgulayan soruları da beni biraz gıcık etmesine rağmen geceye renk kattı benim için :D.

Akşam artık yavaş yavaş ayrılmaya başladık ne de olsa yolcu yolunda gerek ve gece gara gittik. Yine Sivas Turla dönerken otobüse bindiğimde yerimde birinin oturduğunu gördüm. Van Gölü turizimden bilet alan bir arkadaş yanlışlıkla Sivas Tur otobüsüne binmiş(otobüsün üzerinde kocaman Sivas Tur yazıyordu).Neyse onu da kendi otobüsüne yolcu ettikten sonra uyuyarak Ankaraya geldik.

İşte benim için turnuvanın uzun ve genel bir özeti.Buradan bu buluşmayı düzenleyen ve emek veren herkese çok teşekkür ediyorum. Eğlence,gırgır şamata,hoşsohbet ve masa tenisi dolu bir haftasonu geçirttiler bize.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ekrem Beyi özellikle tebrik ediyorum. Bu sene iki çocuğuyla beraber yeğeninide almış gelmiş. Helal olsun :alkis:

(Buluşmada 4 Şişmanoğlu vardı).

Teşekkürler Necati BEY. Aslında bütün mahalleyi getirecektim ama arabamız sadece 5 kişilikti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

8. Forum buluşmasında emeği geçen herkese gönülden teşekkürlerimi sunuyorum. Buluşmadan birkaç enstantane:

1) Sivaslı izleyicinin Burak'ı 'Su deposu' na benzetmesi

2) Kayısı, antep fıstığı ve etli ekmeğin aynı gün yenmesi nedeniyle yurt tuvaletlerindeki 'Yurttan sesler' korosu

3) Ekrem abi'nin (Şişmanoğulları)' nın 46 plaka uzun antenli beyaz şahini

4) Yurt görevlisinin Apo'yla olan samimiyeti (Adam resmen iş atıyodu; şahitlerim var Abdullah :)

5) Pazar gecesi yurt odasında türkü söylerken kızgın bir herifçioğlunun 'Kim o oynayanlar ulan' diyrek laaap diye odaya dalması ve arkasından yaşanan kısa süreli sessizlik :)

6) Tufan hocamın attığım servisleri raktin ucuyla taşıyıp aynı anda bachhand şut atması (Bilenler bilir nasıl bir şey olduğunu)

7) İstanbuldan Sivasa 1 satte gidip Sivas havaalanından yurda 3 saate gitmek :)

8) Tahsin in 30 tt rating maçı yapmasına rağmen bir arpa boyu yol alamamasına karşılık Lütfullah hocamın üst üste aldığı 5 galibiyetin ardından beni de yenmesiyle tek seerde 420 puan alması ( o Maçlarda aldığı puanlar hariç)

9) 1 binimlik Sivas kartın (Akbil gibi bişey) tek binimliğinin 1.35 çift binimliğinin 3.20 dört binimliğinin 6.60 tl olmasını Hakan abinin fark etmesinin ardından yaşadığımız şaşkınlık

HAydi bakalım yorumları eksik etmeyin bunlara dostlar. Seçmece bunlar (Özellikle Ongun abi senden orijinal yorumlar bekliyoruz)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

lütfullah hoca beni yendiginde sıfır puandı ondan yani ben ona o puanları kazandırdım neyse güzel degrlendirme yapmışsın agzına saglık erdemcim buarada reatinglerle bereber 182 maç yapmışım dahada olacaktı millet kaçışmaya başladı ne yapayım

Tahsin, sen Şener Bayrak ı nasıl yendin? Bu işte bir çapanoğlu var ya neyse :pirpir: (dostluk maçı deyip sonradan yenince rating maçına çevirmiş olmayasın :P: ).

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şener terlikleriyle falan oynamış olabilir tongue.giflaugh.gif

Aynen çağan abı. Şener abı terlıkle oynadı benımle. Ama turnuva maçında deli ettim oni :tpdance: set aldum daaa. Birde gıcık oldi, suratundan anlaşılidi (burayı yazamadım)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 72 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..