Jump to content
Masatenisi.org Forum

Beylikdüzünde Oynayacak Yeni Yer

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar Beylikdüzünde masatenisi oynayacak iyi yerler yoktu, butarafta oturanlar bilir...

Beylicium AVM (E5 / Beylikdüzü / Büyükşehir durağı) 2. katta güzel bir yer açıldı sizlerle paylaşmak istedim...

Sporsalonun adı Akademi Form Spor Merkezi. 4 tane masa, yerler kauçuk kaplama, alan biraz dar, ücret 1 masa için 1 saat 5 TL.

Beylikdüzünde oynayabilecek arkadaşlar irtibata geçerse iyibir ekip oluşturup oynarız inşallah.

salonun foto linkini aşağıya ekliyorum.

ilgilenen arkadaşların mesajlarını bekliyorum.

tüm masatenisi sevenlere selamlar...

https://picasaweb.go...MAVMMASATENISI#

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Aslında mesafe de uzak sayılır.Hafta içinde zaten evden işe giderken epey yoruluyoruz.Beylikdüzü ile Zeytinburnu komşu olsa (UPS bakımından) çok iyi olacaktı :)

Forum üyelerimizden özellikle Beylikdüzü , Büyükçekmece , Avcılar ve Esenyurt'ta ikamet edenleri merak ediyorum.

Buralarda ikamet edenler hazır konu açılmışken birer mesaj bıraksa çok iyi olabilir.Belli bir tarih ve mekan belirleyip orada tanışıp belkide yakınlarda antrenman yapabileceğimiz bir mekan bulabiliriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında mesafe de uzak sayılır.Hafta içinde zaten evden işe giderken epey yoruluyoruz.Beylikdüzü ile Zeytinburnu komşu olsa (UPS bakımından) çok iyi olacaktı :)

Forum üyelerimizden özellikle Beylikdüzü , Büyükçekmece , Avcılar ve Esenyurt'ta ikamet edenleri merak ediyorum.

Buralarda ikamet edenler hazır konu açılmışken birer mesaj bıraksa çok iyi olabilir.Belli bir tarih ve mekan belirleyip orada tanışıp belkide yakınlarda antrenman yapabileceğimiz bir mekan bulabiliriz.

arkadaşlar ben hadımköyde oturuyorum. bir ekip oluşturabilirsek iyi olur. burda iki masa var. yolu düşeni beklerim. hadımköy toki ilköğretim okulu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

SELAMLAR

Beylikdüzü civarında bu siteyi takip eden arkadaşlarımız, bulaşalım...

06/05/2011 Cuma akşamı beylicium daki salonda müsait olan arkadaşlarımızla bulşup tanışalım (bence mesai sati sonrası 19.00 gibi uygun olur).

Hem güzelbir antreman ve maç imkanı da olacağı için güzel bir tanışma olur. (salonda 4 masa mevcut).

İlgilenen tüm Beylikdüzü civarı arkadaşlar, lütfen önceden katılma durumlarınızı yada alternatif düşüncelerinizi Cevap Yaz bölümünden bu konu üzerinde bildirelim ki sizi tanıyıpta gelebilecek arkadaşlarımızıda teşvik edelim. selamlar.

Ben Rıfat abi ile geliyorum. (Rıfat abi seninde haberin olsun yani :)

sizlerde mümkünse şimdiden bildirin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 11 months later...
  • 3 weeks later...

konu hakkında gelişme var mı sayın karpatlar :)

Ben en son erdoğdu arkadaşımla konuşabildim ama sefaköyde oynadıkları için mesafe trafik nedeniyle beni engelledi.

Avcılarda oynadığınız herhangi bir yer varsa ben de katılabilirim. Bduzunde ikamet ediyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sıkın dişinizi dedim ya :salak:

Masa Tenisi oynamaya çalıştığımız berbat bir yer var aslında ama sizleri oraya davet etmeye inanın çekiniyorum.Dişlerimizi sıkmaktan sinir sıkışması oluştu ,aynı rahatsızlık sizlerde de oluşmasın şimdi.

Birkaç hafta içinde güzel bir gelişme olmasını bekliyoruz aslında.Biraz daha sabredin lütfen...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Değerli masa tenis severler,

sizin de bildiğiniz gibi masa tenisi oynanacak profesyonel yer bulunduğumuz bölge itibariyle çok az. Onun için Beylikdüzü,Büyükçekmece,Mimarsinan, Mimaroba ve Sinanoba yakınlarında ikamet eden masa tenisi severler olarak temmuz 2012 itibariyle Mimarsinan Koleji kompleksinde yeni masa tenisi spor salonu kurmuş bulunmaktayız. 1 adet joola masa 2 adet donic ve 3 adet voit platinium zero masamız bulunmaktadır ayrıca 1 adet masa tenisi robotu bulunmaktadır. Hafta arası 17.00-22.00 Hafta sonu 10.30 - 22.00 açık olacaktır. Daha fazla bilgi için beni arayabilirsiniz UĞUR AYHAN KALKANLI 0531 379 0007

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 9 months later...

Merhaba arkadaşlar Beylikdüzünde masatenisi oynayacak iyi yerler yoktu, butarafta oturanlar bilir...

Beylicium AVM (E5 / Beylikdüzü / Büyükşehir durağı) 2. katta güzel bir yer açıldı sizlerle paylaşmak istedim...

Sporsalonun adı Akademi Form Spor Merkezi. 4 tane masa, yerler kauçuk kaplama, alan biraz dar, ücret 1 masa için 1 saat 5 TL.

Beylikdüzünde oynayabilecek arkadaşlar irtibata geçerse iyibir ekip oluşturup oynarız inşallah.

salonun foto linkini aşağıya ekliyorum.

ilgilenen arkadaşların mesajlarını bekliyorum.

tüm masatenisi sevenlere selamlar...

https://picasaweb.go...MAVMMASATENISI#

Oraya çok yakın oturuyorum. İş çıkışları oynayabilecek durumdayım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 32 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..