Jump to content
Masatenisi.org Forum

729 Bomb Üzerine Hangi Lastikleri Kullanmalıyım?

Guest buraksevincli

Recommended Posts

Guest buraksevincli

Ben iyice araştırdım ve 729 Bomb tahtayı oyun stilime uygun buldum ama üzerine takıcağım lastiklerde kararsızım..

729 Bomb üzerine 729 FX Blue Sponge (Mavi süngerli)2.2mm veya 729 Geo Spin 2.0 lastik tavsiye ediyorlar. Hangisi daha iyi olur?

Yada OFF lastik yerine OFF- mi kullanmam spin ve kontrol için daha iyi olur? Sizlerdende yardım bekliyorum. Atak ağırlıklı oynayıp

kontrolüde elden bırakmak istemiyorum. Hangi lastikler daha faydalı olur? Yada hazır olarak alabileceğim güzel bir OFF- raket var

mı? Bütçem 80-90Tl arası...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest buraksevincli

Oyun tarzı olarak sevislerde kesme ağırlıklı atıyorum ama hızlı olarakta başlatabiliyorum.. Oyun içinde spinli oynamak tercihim backhand geldiği zamanda falso vermeye çalışıyorum bu kombinasyon işimi görür mü? Beni geliştirebilecek ve uzun süre idare edebilecek bir kombinasyon mu?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest buraksevincli

Tibhar Rapid Soft şuan için bütçemi aşar malum öğrenciyim.. 729 Bomb ile daha güzel bi uyum sağlayabilecek lastik önerirmisiniz yoksa anlattığım oyun özellikleri için şimdilik bu yeter mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

o zaman senin yazdığın kombi işini görür.yanlız çin lastikleri ilk alındığında çok yapışkan oluyo.daha sonradan düzeliyor.ama aklında bulunsun aldığında şaşırmayasın diye söylüyom.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest buraksevincli

Peki düzelmesi ne kadar sürer? Bunun hem avantajı hemde dezavantajı olduğunu söylüyorlar.. Mesela kesme vuruşlar daha etkili oluyor ancak kesme vuruşlardanda daha çok etkileniyormuş.. Karşılaması zor oluyormuş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..