Jump to content
Masatenisi.org Forum

Liseler Masa Tenisi

Guest ceronimo

Recommended Posts

final maçının 1. maçını video ya çektim upload ederim bir kaç güne kadar isteyen olursa.

Hocam harika olur. Paylaşmanızı sabırsızlıkla bekliyorum :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Erkekleri de öğrendim , Tuna Lisesi 1. , Cumhuriyet Lisesi Bursa 2. , Ankara Mamak Endüstri Mes. Lisesi 3. , Yalova Anadolu Lisesi 4. oldu ; turnuvadaki bence en büyük sürpriz Ahmet Gökdemir'in Selim'i yarı finalde 3-0 yenmesi oldu....

bu bir takım maçı :) selimin yenilmesi pek birşey ifade etmedi. Ki her insan bütün herkesi yencek diye bir kaide yok. Ben seni yenerim , sen gidersin benim yendiğimi yenersin.. Çok garip bir spor ne zaman ne olacağı hiç belli olmuyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu bir takım maçı :) selimin yenilmesi pek birşey ifade etmedi. Ki her insan bütün herkesi yencek diye bir kaide yok. Ben seni yenerim , sen gidersin benim yendiğimi yenersin.. Çok garip bir spor ne zaman ne olacağı hiç belli olmuyor

Haftasonu 20 mart su günü adında turnuva yapıldı bu olayın aynısı yaşandı.Ben gittim 1 oyuncuya yenildim.sonra ben gittim bir oyuncuyu yendim.Sonra benim yendiğim oyuncu benim yenildiğim oyuncuyu yendi.Herkesin 1 galibiyeti oldu ve averajlara bakıldı ben 6 sayı ile kaybettim sanırım :uzgun: .Sporun güzel yanı bu :salak:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

türkiye ikincisine elendiğimiz için çok mutluı oldum. :lol:

bu turnuvada dereceye giren takımların oyuncularının uluslararasında durumları nasıl?

gelecekte ne kadar başarılı olurlar? bir fikri olan var mı? ilk 50 de hakikaten Anadolu'dan çıkmış sporcularımız olur mu? yoksa hala çok mu zaman gerekiyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Kulüpler okulların temelini oluşturuyorlar, ama masa tenisi artık kaçanın kovalanamayacağı bir spor , ilk 50'ye girebilecek bir babayiğidi liselerarasında değil de miniklerde aramak gerek, çünkü bu işe dediğin gibi ilk 50'yi görebilmek çok büyük bir tecrübe gerektirir....Şahsi fikrim ; bence Türkiye'den ilk 50'ye erkeklerde giren olması çok zor , bayanlarda küçük oyunculardan Damla ve Simay geliştirirlerse...yoksa çoook zor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..