Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket Seçimi

Guest halit can

Recommended Posts

arkadaşlar 1 yıldırı aşkın bir süredir masa tenisi oynuyorum hucüm oyuncusuyum fakat raketler hakkında pek bir bilgim yok arkadaşlar arasında oynayabiliceğimiz amötör raket seçimi olarak ne yapmalıyım fiyat 50 tl'yi geçmesse sevinirim herkese cevapları için teşekkür ederim :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eğer bu işi spor olarak yapıp kendini geliştirmeyi düşünüyorsan başlangıç seviyesine uygun toplama bi raket yaptırmanı öneririm.toplama raketi de masatenisi.com veya spinpor.com gibi sitelerden temin edebilirsin.Eğer bu işi hobi olarak yapmayı düşünüyorsan hobi raketler piyasada çok var butterfly timo boll gold olabilir.saygılarımla

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bilgiler için çok teşekkürler bir şey daha sorabilirmiyim bugün arkadaşım kendi raketini getirdi butterfly tımo boll 1500 bu raket nasıldır benim hoşuma gitti hızı güzel ama defansta biraz zorlanıyorsunuz goldmu yoksa 1500 mü hobi olarak idealdir???

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bilgiler için çok teşekkürler bir şey daha sorabilirmiyim bugün arkadaşım kendi raketini getirdi butterfly tımo boll 1500 bu raket nasıldır benim hoşuma gitti hızı güzel ama defansta biraz zorlanıyorsunuz goldmu yoksa 1500 mü hobi olarak idealdir???

kendine en ucuz kombo raketi yaptır, gene timo boll 1500'den kat kat daha güzeldir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Halit kardeşim ben allstar 85 yerine sana daha fazla seçenek sunacağım.1.si şunu bil en iyi hazır raket en kötü kombodan daha kötüdür.2.istersen gidip 15 selex güzel raketleri var alabilirsin.Veya para verip butterfly raketini alırsın(bence okadar para vereceğine kombo yaptır daha iyi).Anladığım kadarıyla çok masatenisi oynmayan arkadaşlarla haftasonu veya boş vakitlerde oynıyan birisiniz.Kombo yaptırın paranız varsa.Ama komboyu kendi başına yaptırmamamnı tavsiye ediyorum oturduğun yerde masatenisi ile ilgili hoca klup vs varsa oradan yardım alabilirsin.Sana şunu garanti ediyorum 90 bir hazır raket alırsın çok iyi diye.O paraya çok daha iyi bir combo yaptırabilirsin.Sitemizinde sponsoru olan masatenisi.com çok güzel ekpmanlar var.Ayrıca forumda araştırma yaparakta bir çokşey öğrenebilirsin.Son birşey söylemek istiyorum 15 tl lastik var çifti 30 tl 30 tl bir combo alırsınız 60 tl.Bence ilalki 0 almak zorunda değilsiniz.Bu işi bedavayada getirebilirsiniz tanıdığınız oyuncu hoca varsa.Bunların oynamadıkalrı eski lastikleri vardır bunlaradn faydalanabilirsiniz.Çok cüzi bir miktarada combo yapabilirsiniz illaki 0 olması şart değil. ;): Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok Çok özür diliyerek sorumu daha doğru sormak istiyorum.Bh ağırlıklı fh spin çeken kesik drop vs aradabir atak yapan oyuncular için diye düzeltsem daha belirgin olurmu.Ben lastiklerinize bakmamışım özür diliyorum :salak:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

...sorumu daha doğru sormak istiyorum. Bh ağırlıklı fh spin çeken kesik drop vs aradabir atak yapan oyuncular için diye düzeltsem daha belirgin olurmu.

Üç saniyede mesaj yazana ödül veren yok.

Harala gürele yazı yazmaktan artık vazgeç lütfen.

On parmakla yazı yazabilmek güzel meziyet ama yazdığın kelimeler yanlış, cümleler devrikse ne hikmeti var?

Hiç.

Sorunu daha doğru sormak istediğini yazmışsın. Bu mudur daha doğru dediğin?

"Bh ağırlıklı fh spin çeken kesik drop vs aradabir atak yapan oyuncular için..."

Ben senin bu ifadenden hiçbir şey anlamadım. Bırak daha doğru olmasını, elle tutulur bir tarafı yok bu ifadenin. "Bh ağırlıklı fh spin çeken" ne demek? Ağırlıklı spin oynuyorsan nasıl arada bir atak yapan oyuncu oluyorsun? Kesik drop nedir? Ne anlatmaya çalışıyorsun? Noktalama işaretlerini de kullanmıyorsun. Virgül denen bir işaret vardır. Noktanın kuyruklusu...

Ben senin ne sormak istediğini anladım Safa. Ama neden insanlar senin ne yazdığını tahmin yoluyla anlamak zorunda olsun?

Birçok defa düzgün yazman konusunda uyarıldın. Her seferinde özür diledin, "Abilerim kusura bakmayın, artık dikkat edeceğim falan filan..." Sonrasında baktık, yazdıkların yine yamuk. Değişen birşey yok. Böyle olunca da, ne dileğin özürlerin ne verdiğin sözlerin benim gözümde malesef bir değeri kalmıyor Safa kardeş.

Düşüncelerini düzgün ve anlaşılır bir şekilde yazıya dökebilmelisin.

Bunu yapamıyorsan aldığın eğitimin bir kıymeti kalmaz.

At çöpe gitsin.

Sorunun cevabı : Adı üstünde Allround tahta. Ne istersen yapabilirsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..