Jump to content
Masatenisi.org Forum

Almanya Açık'la İlgili Bir Detay

smetmusti91

Recommended Posts

Timo'yu son 2 final maçında da izledim..Çok silik performanslar sergiledi..Sanırım üzerindeki baskıyı kaldıramıyor..Büyük oyuncu olmak için mental olarak da bazı şeylerin üstesinden gelebilmeli..Timo bunu başaramayacak gibi duruyor..

Cağana katılıyorum Timo yetenek olarak üst seviyede olabilir ama Çinlilerin mental seviyesine hala ulaşamadı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

iyi oyuncuları yenip finale gelmesi önemli bir başarı ama son iki turnuvada set alamadan yenilmesi düşündürücü, üstelik sadece ferdi maçlarda oyunuyor. Diğer çinlilerin hepsi çiftli maçlarda oynuyor ve şampiyon oluyorlar. Final maçlarında ki baskıyı kaldıramıyor galiba, dünya sıralamasında 1. olmasından diye düşünüyorum. Zhang - saive maçını izleyin timodan çok daha iyi oynamış, set almış uzatmada kaybetmiş vs. en azından kendi oyununu oynamış ve zevkli bir mücadele izletmiş. Timoyu izlerken ilk defa canım sıkıldı ve kapattım maç bitmeden :uzgun:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...
  • 4 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..