Jump to content
Masatenisi.org Forum

Toplama Rakette Çevremin Tepkileri :d Bi'bakabilir Misiniz?

Dundar

Recommended Posts

Ben cornilleau 700 olan hazır raketimden vazgeçip kombine almak istiyorum. Bu raket 200 lirayı bulunca tabi çevremden tepki aldım. Herkesin ama herkesin ilk tepkisi " lan bırak ne kombie raketi sanki kendi oynıyacak :D: :D: " oldu ve bende bu konuyu bir daha düşünmek istedim. Sizce hazır raketin en hızlıları ile mi devam ediyim yoksa tepkilerden kurtulup kombine mi yapıyım? Ayrıca bu durumla karşılaşanlar karşı tarafı ikna etmek için ne yaptığını söleyebilirler mi?

Teşekkürler.. :D: :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşım haklısın. Biz de benzer tepkilerle karşılaştık. Herkes bu spora eğlence gözüyle bakıyor. Ama bir tahtayı yıllarca, lastikleri ise aylarca kullanabilirsin. Verdiğin parayı aylara ve yıllara bölünce aylık 5-10 lira tutuyor. Ayrıca kombinasyon bir raketle oynayınca asıl hazır raketlere verdiğin paranın boşuna olduğunu görürsün. Bence etrafına aldırma. Hesap ortada.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkdaşlar benim arkadaşlarımda aynı tepkiyi verdi.Sporcumu oalcaksın dediler.Ben kendimi birazdaha geliştirecem dedim o yüzden yarı combo yaptım lastiklerimi değiştirdim.Cemil hocam sağolsun elindeki 2. el lastiğini bana bedavaya verdi lastik yırtık felan var ama az kullanılmış.Ben babamın karşısına gittim baba dedim raketimi değiştirmek istiyorum 4 yıl oldu dedim.Döndü dedi napacaksın oyna işte dedi.Ben tabi bayağı bozuldum.Ben hala ikna aşamalarındayım bi fiyat götürdüm 110 lira civarında sıfır combo(lastikleri değiştirmeden önce raketi değiştiremeyince hocam lstiklerini verdi sağolsun)

Dedi ben okadar para vermem dedi.Babamın mesleğini açıklamıyorum.Sorumlu olduğu yerleri hiç söylemiyorum nediyim :D Sonradedim babama baba ozaman ben para biriktirrim dedim.Sonra okul harçlıklarımda kısarak çok iyi bir mevla biriktirdim.(bayram harçlıklarını atlamıyalım)Şu an kendime güzel bir tahta araştırıyorum inşallah yakın zamandada alacam.Sana tavsiyem kendi paranı biriktir harçlıklarından kısabiliyorsan kıs kısamıyorsan bayramı beklemeni tavsiye ediyorum. :B:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynı tepkiyi bende almıştım.ve hala alıyorum günlük hayattaki bazı spordan anlamayan Cahil insanlar yüzünden kaynaklanıyor bu sorunlar.Bi rakete 100 Lira verdim dediğimde - Ney ? 100 Liramı ? Altından mı o ? Gibi saçma saçma cevaplar alıyodum.Halbuki Futbol oynamak için Krampon neyse Bu spor içinde Raket o demek.Ama günümüzdeki bir çok cahil insana bu konuyu anlatmak Çok zor..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

.Halbuki Futbol oynamak için Krampon neyse Bu spor içinde Raket o demek.Ama günümüzdeki bir çok cahil insana bu konuyu anlatmak Çok zor..

Evet çok doğru. Bunu söyleyenlerin çoğunluğu zaten futbol oynayanlar ve onlar 6 ayda bir 100lerce liralık ayakkabı değiştiriyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..