Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bursa Veteran Masa Tenisçileri Spor Kulübü Derneği

Ersun

Recommended Posts

Arkadaşlar, Bursa Veteran Masa Tenisçileri Spor Kulübü Derneğimiz resmen kurulmuştur...

Çok yakında Nezih bir salon da ,masa tenisi oynamak,orada yapılacak turnuvalara katılmak isteyen tüm Bursa lı masa tenisi severlere duyurulur...Buradan özverili çalışmalarından dolayı başta Mehmet Şen, Gökhan Deniz arkadaşlarımız ve Fehmi Yavuzer abimiz olmak üzere emeği geçen tüm arkadaşlarımızı yürekten tebrik ediyorum...

Üye kayıtları başlamıştır...(Yaş sınırı yoktur..)..Yakında buradan gerekli bilgiler için, adres ve irtibat telefonları verilecektir..

Bursa mız ve tüm masa tenisi severlere hayırlı olsun....Herkese Selamlar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkadaşlar..Öncelikle söylenen tüm güzel cümleler için hepinize teşekkürler..

Derneğimizin kuruluş amacı ;

1- 7 den - 70 e bu sporu herkese tanıtıp-sevdirmek,

2- En büyük sıkıntımız olan yer ve partner bulma sorununu çözmek,

3- Sıkça çeşitli turnuvalar düzenleyerek,sporcular arası tanışma ve kaynaşmaları pekiştirmek,

Vee tabiiiki ;

Bunlar Sadece il içi değil, il dışındaki tüm kardeşlerimiz için de geçerlidir..

Mehmet üstadım,Saadettin,Ozan,Cengiz,Bora,Baran,Remzi,Eren kardeşlerim ve onların nezdinde buradan adlarını sayamadığım Ülkemizin her yerinden gelmek isteyen tüm kardeşlerimizi Bursa da ağırlamaktan büyük mutluluk duyarız...

Çok yakında , sizler için düzenleyeceğimiz turnuvalarda görüşmek üzere..Herkese Selamlar..

NOT: Üyelik formları hazır...Daha detaylı bilgi için, Dernek Başkan yardımcımız Mehmet Şen e ulaşabilirsiniz..Selamlar..

Mehmet Şen

0224 294 77 00

0532 276 94 75

mehmets@baykal.com.tr

www.baykal.com.tr

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tebrik ederim. Büyük bir açığı kapatmak için cesur bir adım atmışsınız.

Masatenisi camiasına ve Bursa'ya hayırlı olmasını dilerim.

Sayın Ertan Üstadım,biz de size böyle güzel bir forum sitesinde; gönül verdiğimiz sporumuzun gelişip,yayılması,güzel haberlerin ,tüm dünya ya duyurulması yanında ,bence çok daha önemlisi; birlik-beraberliğimiz adına, böyle güzel dostlukların kurulmasına verdiğiniz katkılardan dolayı yürekten teşekkür eder,saygılar sunarız... Bursa dan Selamlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ersun hocam hayırlı olsun. Çok güzel bir haber. Masa tenisi sporunun gelişmesi açısından bu tür derneklere her şehirde ihtiyaç var. Umarım alt yapıdan oyuncularıda çalıştırır camiamıza yeni sporcular kazandırırsınız. Oynayacak yer sıkıntısı ülkemizin acı gerçeği. Bu tür derneklerle bu en aza indirilebiliyor. Elbette dernek kurmakta kolay değil. Zaman ve mekan gerekli. Uğraşmak ve didinmek gerekli. Bu nedenle emeği geçen herkezi kutluyorum. Bizler buralardan destek veririz. Ancak bir derneğe en büyük destek Bursa'da masa tenisi oynayan herkesin üye olması ile olur.

Eh artık ilerde masatenisi.org turnuvası düzenlemekte şart oldu :fildir: .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Ersun Hocam

Yeni yapılanmanızı kutluyor,çalışmalarınızda başarılar diliyorum.Tabela dernek olma hastalığına kapılmamanız adına Sn.Tufan Yalçın hocamızında belirttiği gibi altyapı çalışmalarına önem vermenizi bekliyor ve bir örnek olması adına FB Veteranlar derneğini referans gösteriyorum.

Sevgi ve selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ersun hocam hayırlı olsun. Çok güzel bir haber. Masa tenisi sporunun gelişmesi açısından bu tür derneklere her şehirde ihtiyaç var. Umarım alt yapıdan oyuncularıda çalıştırır camiamıza yeni sporcular kazandırırsınız. Oynayacak yer sıkıntısı ülkemizin acı gerçeği. Bu tür derneklerle bu en aza indirilebiliyor. Elbette dernek kurmakta kolay değil. Zaman ve mekan gerekli. Uğraşmak ve didinmek gerekli. Bu nedenle emeği geçen herkezi kutluyorum. Bizler buralardan destek veririz. Ancak bir derneğe en büyük destek Bursa'da masa tenisi oynayan herkesin üye olması ile olur.

Eh artık ilerde masatenisi.org turnuvası düzenlemekte şart oldu :fildir: .

Tufan Hocam teşekkürler,sizin masa tenisine katkılarınızı bilen biri olarak,her zaman yanımızda olduğunuzu biliyor ve her zaman tecrübelerizden faydalanma adına desteklerinizi bekliyoruz....Sizin de Bursa yı ve potansiyelini bildiğinizi biliyorum..Çok değerli ve kapasiteli arkadaşlarımız var burada..Bizim ki biraz kıvılcımı aleve dönüştürmek oldu..Bu potansiyeli iyi kullanırsak,çok güzel şeylerin olacağına inanıyorum Bursa da... Eh dediğiniz gibi masatenisi.org turnuvası farz oldu artık hocam :thup: ..Görüşmek üzere..Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Ersun Hocam

Yeni yapılanmanızı kutluyor,çalışmalarınızda başarılar diliyorum.Tabela dernek olma hastalığına kapılmamanız adına Sn.Tufan Yalçın hocamızında belirttiği gibi altyapı çalışmalarına önem vermenizi bekliyor ve bir örnek olması adına FB Veteranlar derneğini referans gösteriyorum.

Sevgi ve selamlar

Aydın Hocam, temennilerinize aynen katılıyor ve teşekkür ediyorum..İzmir deki arkadaşlarımızı da en yakın zamanda Bursa mıza bekliyoruz.. Görüşmek üzere..Güzel İzmir e Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..