Jump to content
Masatenisi.org Forum

Üniversiteler Arası Masa Tenisi Turnuvası 2011

Recommended Posts

• İleti 95
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Guest malatyalıcihan

bi yer derken altın rakete götürmeyecen heralde cihancım..orda pek güel e hatırlanabilir anıların olmasa gerek:)

valla Alparslan abi ne desen haklısın valla bundan sonra anticilerle oynamakmı kesinlikle hayır bıktırdın illallah ettim valla sana yenile yenile oyununda bişi varmı ben görmedim :hehehe::hehehe: ama artık psikolojik olarakta kabullendim yenileceğimi bundan sonra masa tenisi hayatında başarılar dilerim ben olmayacağım çünkü bundan sonra :hehehe::hehehe:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

valla Alparslan abi ne desen haklısın valla bundan sonra anticilerle oynamakmı kesinlikle hayır bıktırdın illallah ettim valla sana yenile yenile oyununda bişi varmı ben görmedim :hehehe::hehehe: ama artık psikolojik olarakta kabullendim yenileceğimi bundan sonra masa tenisi hayatında başarılar dilerim ben olmayacağım çünkü bundan sonra :hehehe::hehehe:

cihancım dua et bu üniversiteler arası turnuvada hakemim yoksa seni bi de resmen yenmek vardı ya neyse...:) senle oynadıktan sonra federasyon sag elime ceza verdi senle sol elimle oynaycam artik,heralde bunu kabul edersin;)aslında benden cok iyisin ama neden yenemiyosun bi türlü anlayamıyorum...sen anlayabiliyomusun..;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

takımlarda anadolu üni. olarak 7. olduk fakat çok daha iyi bir derece alabilirdik. adnan menderes üni. ye 4'e kalma maçını 3-2 ve şanssız bir şekilde verdik. rakip oyuncunun sakatlanıp oyunu soğumasından sonra dengeler bozuldu ve takım arkadaşımız, alacağına inandığı maçı kaybetti. bunun üstüne benim kötü performansım eklenince madalya şansımız sona ermiş oldu. seneye kısmetse..

turnuva benim için kötü geçti fakat arkadaşlarımın aldığı başarılar beni fazlasıyla sevindirdi. takımlarda kütahya dumlupınar üni. bayan takımı birinci, ferdi bayanlarda yine dumlupınardan müge sayar birinci, aylin öztürk ise üçüncü oldu. kütahya, bu başarısıyla çin deki üniler dünya şampiyonasına katılmaya hak kazandı. ferdi erkeklerde ise kırklareli üni.'den erman duran üçüncü oldu. darısı benim başıma :) sıralamadaki ilk 3 oyuncunun marmara'nın milli oyuncuları olduğuna dikkat çekerim. erman ise spora çok geç başlamasına rağmen masa tenisinde basamakları ikişer üçer tırmanıyor. ülkemizdeki nadir örnek sporculardan biri..

turnuvadan bir görüntü..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

takımlarda anadolu üni. olarak 7. olduk fakat çok daha iyi bir derece alabilirdik. adnan menderes üni. ye 4'e kalma maçını 3-2 ve şanssız bir şekilde verdik. rakip oyuncunun sakatlanıp oyunu soğumasından sonra dengeler bozuldu ve takım arkadaşımız, alacağına inandığı maçı kaybetti. bunun üstüne benim kötü performansım eklenince madalya şansımız sona ermiş oldu. seneye kısmetse..

turnuva benim için kötü geçti fakat arkadaşlarımın aldığı başarılar beni fazlasıyla sevindirdi. takımlarda kütahya dumlupınar üni. bayan takımı birinci, ferdi bayanlarda yine dumlupınardan müge sayar birinci, aylin öztürk ise üçüncü oldu. kütahya, bu başarısıyla çin deki üniler dünya şampiyonasına katılmaya hak kazandı. ferdi erkeklerde ise kırklareli üni.'den erman duran üçüncü oldu. darısı benim başıma :) sıralamadaki ilk 3 oyuncunun marmara'nın milli oyuncuları olduğuna dikkat çekerim. erman ise spora çok geç başlamasına rağmen masa tenisinde basamakları ikişer üçer tırmanıyor. ülkemizdeki nadir örnek sporculardan biri..

turnuvadan bir görüntü..

Evet Bora seni takip ettim daha iyi performans bekliyodum ama yinede iyiydin biraz konsantrasyon eksikligi hissettim sende o da heralde diger oyuncuların performansını görüncemi oldu bilmiyorum:)...ama yinede tebrikler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

turnuvaya iyi hazırlanmıştım. antrenmanlıydım ve kondüsyonum da iyiydi fakat konsantrasyon bozukluğu herşeyi mahvetti. kendi oyunumu oynadıktan sonra bu skorları almış olsam hiç üzülmezdim. arada sırada böyle şeyler olabiliyor. her turnuvadan bir sonuç çıkarıp, bir sonraki turnuvaya tecrübe olarak katacağız. başka çare yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..