Jump to content
Masatenisi.org Forum

Üniversiteler Arası Masa Tenisi Turnuvası 2011

Recommended Posts

• İleti 95
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Aman abi Kocaelideki gibi bir işkembeyse yemem resmen su içtik :D Ama kokoreçi iyiydi kabul ediyorum :D

Burakcım et yemeklerimizi daha önce tatmıştın.Çok canın isterse gece 12 den sonra meşhur kebapçılarımız var.Oraya takılırız ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Burakcım et yemeklerimizi daha önce tatmıştın.Çok canın isterse gece 12 den sonra meşhur kebapçılarımız var.Oraya takılırız ;):

Abi gelmeyecektim normalde maçlara ama bu bizim sorumsuz elemanlar yüzünden gelmeye mecbur kalabilirim. Gelirsem kesin gideriz :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Bu sene üniversitemizin rektörlüğünün aldığı karara göre biz Gazi Üniversitesi Erkek takımı olarak getirilmiyoruz. :gulumse:

burakcım şimdiden üniversite turnuvaya gidip gitmeyeceğinizi söylüyormu ki????

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu sene üniversitemizin rektörlüğünün aldığı karara göre biz Gazi Üniversitesi Erkek takımı olarak getirilmiyoruz. :gulumse:

Burak abi nasıl kabul edersiniz böyle birşeyi isyan bayraklarını açalım.ben orada olucam nasıl isyan ederdim :asabi::protesto:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

bizim üniversitede katılmayacakmış ben kendi masraflarımı karşılayacağım dediğim halde bakalım dediler benim durumum vahim ve sinir kat sayılar hat seviyede...birde hangi üniversitelerin katılacağı şimdiden belli oldumu daha katılmak bu saatten sonra katılım için müraccaat edebilirmiyiz bilgisi olan varmı acep?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bizim üniversitede katılmayacakmış ben kendi masraflarımı karşılayacağım dediğim halde bakalım dediler benim durumum vahim ve sinir kat sayılar hat seviyede...birde hangi üniversitelerin katılacağı şimdiden belli oldumu daha katılmak bu saatten sonra katılım için müraccaat edebilirmiyiz bilgisi olan varmı acep?

sen kendi lisansını çıkartıp gidibilirsin üniversite ona birşey demez ;D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kendi lisansım var fakat üniversite federasyona bildirmesi lazımmış...

Cihan abi gödermemkteki mantık nedir anlamadım size paramı verecekler bi tarafları mı eksilecek çok acayip işler dönüyor :pirpir: Herkez okul takımım iyi olsunder bunlar çok ilginç

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Cihan abi gödermemkteki mantık nedir anlamadım size paramı verecekler bi tarafları mı eksilecek çok acayip işler dönüyor :pirpir: Herkez okul takımım iyi olsunder bunlar çok ilginç

para bile istemiyorum dediğim halde üniversitemizin sgk başkanı yanıma gel konuşuruz diyor nasıl iş bu yaaa anlamadım illa çirkeflik yaptıracaklar rektöre kadar çıkar istediğimi yaparım ama çirkefliğe lüzüm yok diyorum...:) geçen senede kendi bütçemle bursaya gittim bu senede giderim ne olacak sanki :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu üniversite işlerini anlayabilene aşk olsun. Bizi de geçen sene dereceye giremedik diye göndermiyolar gerçi ben çok da gelme meraklısı değilim ama neyin ne olduğunu bilmeden bu kararı vermeleri çok komik. Bizim takımda ponfi, gencay, halil hacı, hasan vardı da biz mi dereceye girmedik :D Bunu burdan özellikle belirtiyorum (sözüm meclisten dışarı) bizim erkek takımında besyodan hiç bir öğrenci yok. Bence bu taktir edilmesi gereken bir olay aynı şekilde odtü de öyleydi. Ayrıca kendi cebinden gitmek isteyip de buna izin verilmemesi daha da komik bir olay. Öğrencin orda senin üniversiteni temsil edicek ve sen buna izin vermiyorsun :D Acaba rektörlerimiz hayatında hiç spor yapmayan insanlardan mı seçiliyor :protesto:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Bu üniversite işlerini anlayabilene aşk olsun. Bizi de geçen sene dereceye giremedik diye göndermiyolar gerçi ben çok da gelme meraklısı değilim ama neyin ne olduğunu bilmeden bu kararı vermeleri çok komik. Bizim takımda ponfi, gencay, halil hacı, hasan vardı da biz mi dereceye girmedik :D Bunu burdan özellikle belirtiyorum (sözüm meclisten dışarı) bizim erkek takımında besyodan hiç bir öğrenci yok. Bence bu taktir edilmesi gereken bir olay aynı şekilde odtü de öyleydi. Ayrıca kendi cebinden gitmek isteyip de buna izin verilmemesi daha da komik bir olay. Öğrencin orda senin üniversiteni temsil edicek ve sen buna izin vermiyorsun :D Acaba rektörlerimiz hayatında hiç spor yapmayan insanlardan mı seçiliyor :protesto:

çok güzel açıklama yapmışsın burak.Dediğin gibi gecen sene sadece tek başıma ağrıdan bursaya gittim.Bende beyso öğrencisi değilim ve kendi masraflarımı kendim karşıladım.İlk olarak Amasyaya gitmiştik İbrahim Çeçen Üniversiteside okuyorum diyordum Amasyada bana söyledikleri özel üniversitemi daha devlet mi özel üniversite olduğunu bilmiyor İbrahim Çeçen üniversitesini.Devlet üniversitesi olarak bilenlerde nerede olduğunu bilmiyor zaten üniversitenin tanınması bu tür organizasyonlar sayesinde olur.Gecen sene kendi masraflarımı karşılamama ragmen derece yapabilirmisin diye soruyorlar :hehehe: Masa tenisinden anlamadıkları için her gidenin derece yapabilirmiş sayıyorlar benim orada ilk 8 veya 16 ya girmem benim için derece ama onlar için komik bi derece... Zaten sadece dereceye girecekler gitse o zaman marmara kıbrıs adnan menderes gitsin yeter başka üniversiteler katılmasın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Spordan anlamayan insanların bu konulardaki yorumları gerçekten çok komik oluyor. Bu maçlara katılma konusunda yapılan uygulamalar ve düşünceler bu insanların sporla hiçbir alakasının olmadığını gösteriyor. Spor illaki derece yapmak değil insanların tanışması içindir bir anlamda. Hersene üniversitelere katılan üniversite sayısı azalmakta bunun nedeni de üniversitelerin spor konusundan her geçen gün daha da umursamaz ve anlamaz olması.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

arkadaşlar bu üniversitedeki takımlara katılmak için ne yapmamız gerekiyor? bu turnuvalara katılmak için geç mi kaldım?bi de takımları kim belirliyor?

şimdiden teşekkürler

Üniversitedeki takımlara katılmak için beysodaki hocalarla konuşmanız lazım.Katılmak için geç kalmadınız turnuva 2-5 mayıs takımları beysodaki hocalar belirliyor.

Birde benden soru.;

Yüksek lisans yapanlar turnuvaya girebiliyorlar mı?

Bence gidebiliyor nede olsa halen üniversite öğrencisi sorun olmaz çok çok yüksek ihtimalle...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yüksek lisans yapanlar turnuvaya girebiliyorlar mı?

Önlisans, lisans ve açıköğretim öğrencilerinin kesin olarak katılabildiğini biliyorum fakat yüksek lisanstan emin değilim. (Bence farketmiyordur.) Yaş sınırlamasından bahsedilmişti fakat kaç yaşına kadar olduğunu bilmiyorum. Ben umutluyum serdar problem olmaz, bugüne kadar bu tip meselelerden sorun çıktığına hiç şahit olmadım laugh.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

TMTF'nin faaliyet programında daha önce turnuvanın yeri Malatya olarak belirtilmesine rağmen Konya olarak düzeltilmiş. Fakat Univspor ve Koçfest'in programlarında hala Malatya olarak gözüküyor. Bakalım değiştirecekler mi..

ne kulağı kesik adammışız be laugh.gif

aman haaa değişmesin ben üniversiteye malatya olarak bildirdim :D görevlendirmeyi malatya olarak yazdılar :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..