Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeni Kombi Önerisi

Guest Shorin

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba,

Öncelikle çoğu konuyu okudum ama okadar farklı öneriler varki o yüzden tekrar sormak istedim.

Ben şuanda aşağıdaki kombinasyonla oynuyorum ancak ben biraz daha defansif bir oyuncuyum oyüzden değiştirmeyi düşünüyorum. Önerileriniz nedir?

Hem tahta hem lastik olarak önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim...

Tahta:

- Donic Waldner Dicon

Lastikler:

- Donic Sonex Formula JP Soft

- Donic Blues

Benim düşüncelerim şunlar... Sizin bunlara ekleyecekleriniz nedir? Yada bunlardan kullananınız varmı?

Tahta : Donic Opticon - Donic Cayman - Donic Appelgren Allplay Senso V2 - Donic Epox Control - Donic Alligator Combi -

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba öncelikle cevabınız için teşekkürler.

Son kararımı henüz veremedim ama 3-4 model arasında kaldım. Özellikle oyun stilim backhand genelde kesik oynuyorum forehand ise daha spinli ve nispeten daha kolay şut çekebiliyorum. Backhand genelde spin değilde kesik oynuyorum, şut pek çekmiyorum.

Eleyip son kalanlar arasında şunlar var. Sadece Doniclere bakmıştım o yüzden onları yazdım. Sizin başka tahtalarda önerileriniz neler olabilir?

Donic Opticon

Donic Epox Control

Donic Appelgren Allplay Senso V2

Donic Persson Powerplay Senso V2

Sizin önereceğiniz tahta ve lastik kombinasyonlar nelerdir?

LÜtfen arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle teşekkürler.

matsushita pro oldukça defansif bir tahta olarak belirtiliyor siz neden bu tahtayı önerdiniz?

Son olarak düşüncelerim aşağıdaki sıra ile tahtalardan birisi yönünde olacak. Düşündüklerim arasında hata yaptığım bir durum varmı sizce?

Bunlara hangi lastikleri ve kalınları önerirsiniz.

Tahta :

1.Maze T-Tec ALL+

2.Donic Opticon

3.Stiga Allround Classic ALL

4.Donic Appelgren Allplay Senso V2

5.Andro Kinetic Supreme All+

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..