Jump to content
Masatenisi.org Forum

Türkiyede Masa Tenisi Neden Gelişmiyor!

Enduro

Recommended Posts

Ben de ntvmsnbc'de gördüm, herhalde gerçektir. ntvmsnbc linki

...ntvmsnbc'den alıntıdır...

Koşu bandında spor yaparken ve pinpon oynarken görüntülendiği fotoğrafları işaret ederek Başbakanlık foto muhabiri Kayhan Özer’e seslenen Erdoğan, esprili bir şekilde “Bu fotoğraflar nasıl çıktı?” diye sordu. Erdoğan, raket tutuş şekline ilişkin sorular üzerine de, bunun Çin tarzı olduğunu ve öğrencilik yıllarından bu yana masa tenisi oynadığını söyledi. Erdoğan, “Masa tenisinde de fena değilim, çok ileri seviyede olmasa da belli bir derece de alırım” dedi.

...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

olabilir illaki belli bir tutuş tarzı yok bence leştirmek imkansız ama turnuvaya katılır sa bilemem

Kesin ve uygulanması zorunlu bi tutuş tarzı yok diye de raketin kafasından tutulmamalı. <_<

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nasıl olursa olsun sayın Başbakanımız raket tutmuş ya.tşkr etmek lazım

Tutuşuna fazla bir şey diyemeyiz aslında haklısın, ben de sonuçta düzgün tutmuyorum.

Yaptığı açıklama komik olmuş (belki o da şaka olsun diye söylemiştir onları)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

olur mu?

bizler Ecevitlerin karşılıklı karı koca kameralar önünde çook maç yaptıklarını, hatta yenilen bulaşıkları yıkar iddiasına girdiklerini, Bülent bey in çokk bulaşık yıkadığını gördük.

linkteki resimde

aslında masa tenisindeki iddianın nasıl bir politik yarışa döndüğünü gösteriyor. o maçta ecevit rakibini 3-0 yenmiş, rakibi de sen raketi kesme tahtası gibi tutuyon nasıl beni yenersin, partini elinden alayım da gör demişti. Hiç unutmam, ne günlerdi.önce lastik sonra sünger çıktı mertlik bozuldu

http://www.aktifhaber.com/ecevit-ile-baykalin-guc-denemesi-371514h-p3.htm

bence şeref duymaluıyız ben başka liderlerin raketi eline aldığını görmedim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Raketin sapının onu taşımak için yapıldığını düşünmüş ?!

ama sanmıyorum çok iyi bir asistan ekibi var bu duruma düşmesine izin vermezler. Ben fotoğrafın gerçekliğinden biraz kuşkulandım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

İşte nedeni! :gulumse:

Önemli not: Sadece ve sadece espri amaçlıdır, lütfen politik yorumlar yapmayınız.

hiç komik değil adamın asabını bozmayın Türkiye borç bakımında batıcaktıda o kurtadı sizin haberiniz var mı!!?? kılıçdaroğlunun IQ seviyesi bile düşüktür.

Ben sizin yerinize olsam bu yazımı silerdim....

Konuyu açan arkadaşımız espiri olduğunu söylemiş.... Anlaşılan siz konunun içeriğini okumadan havanda suyu dövmüşsünüz.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Daha dogru durust masa tenisi oynayabilecegimiz mekan sayisi o kadar az ki. Nasil gelissin masa tenisi. Istanbul'un gobegi Besiktas'tayim. Masa tenisi oynamak icin ya Zeytinburnu'na ya da Goztepe'ye gitmek zorunda kaliyorum. Eger her ilcede 1-2 tane duzgun masa tenisi salonu olsaydi. O zaman bu spor gelisirdi. Insanlarin ilgisini de cekemiyoruz. Reklam yapilmiyor. Televizyona bu spor bir turlu tasinamiyor. Dolayisiyla masa tenisinin gelismesi cok zor gozukuyor. Almanlar bu konuda baya iyiler gordugum kadariyla. En azindan bir Timo Boll'u bilmeyen Alman sayisi cok az olsa gerek. Eger bir gun bir dunya sampiyonu cikarirsak ve bunu televizyonda son derece suslu bir sekilde sunarsak ve bununla beraber reklamlar, sponsorluklar vs. alinabilinirse ve ardindan dunya sampiyonumuzun ardindan gelen nesiller de buyuk basarilar yakalarsa sanirim o zaman masa tenisi bir nebze olsun dikkat cekmeyi basaracaktir. Bizim bir Naim Suleymanoglu, bir Yasar Dogu, bir Sureyya Ayhan, vb. isim cikarmamiz gerek diye dusunuyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Resme dikkatli bakarsanız Başbakan topa bakmıyor karşıya bakıyor. İşte Türk masa tenisinin hastalığı burada çok açık görülüyor. İyi oyuncular kafaları ile topa dönerek bakarlar, Türk oyuncularının çoğu ya karşıya rakibine bakar, ya da topu başıyla değil gözüyle takip eder.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..