Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bana Tahta Konusunda Yardımcı Olabilir Misiniz?

Dundar

Recommended Posts

Arkadaşlar ben hazır raketten profesyonel rakete geçiş yapmak istiyorum ve kendime göre alacağım ilk 3'ü belirledim. Bunlar:

-Butterfly Amultart

-Butterfly Timo Boll T5000

-Butterfly TimoBoll TriCarbon

Bana www.butterflyonline.com'u ziyaret ederek bu 3 raketten hangilerini kullanabileceğim hakkında yardımcı olabilir misiniz?

Not: Atak oyuncusuyum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlk kobine raketinse sana önerebileceğim iki şey var :

Atak ağırlıklı oynayıp defansıda elden bırakmak istemessen ; Stiga Allround Evolation (Off- All+ Hızında)

Ataka biraz daha yüklenip defansdan biraz daha kaybetmek istersen ; Stiga Offensive Klasik Wrb (Off- Off Hızında)

Tabiki daha bilgili kişilerdende faydalanabilirsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlk kobine raketinse sana önerebileceğim iki şey var :

Atak ağırlıklı oynayıp defansıda elden bırakmak istemessen ; Stiga Allround Evolation (Off- All+ Hızında)

Ataka biraz daha yüklenip defansdan biraz daha kaybetmek istersen ; Stiga Offensive Klasik Wrb (Off- Off Hızında)

Tabiki daha bilgili kişilerdende faydalanabilirsin.

Requ3 e katılıyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Masatenisin de hız frenleri patlak kamyon gibi bi şeydir . Hep hızdan sakınanlar kazanır. haberin ola.

Ongun abi. Tahtın elden gidiyormu bilmem. Ahmetim döktürüyor :alkis:

Tahta meselesine gelince, http://www.masatenisi.org/forums/index.php?showtopic=6386

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ButterFly-CI öncelikle tahta konusunda yardımcı olduğun için teşekkür ediyorum :gulumse:

http://www.butterflyonline.com/online_store_productcloseup.asp?page=shakehand_blade_all.asp&type=1&ID=91&pg=1&SortBy=b.NewProd&displayNum=20&frompg=soffb

buradaki tahtayı ben beğendim ButterFly-CI sende fikrini söyleyeblirmisin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Safa Aslaner

ButterFly-CI gençlere yanlış bir iz bırakıyorsun ne varsa herkes butterfly yöneliyor Badboy sen biraz uçmussun bea sana daha hafif birşeylergerek balsa carbon x5 bence biraz daha ileride almalısın forumda konu var zaten ayrıca www.masatenisi.com red sprint alabilirsin primorac off- olabilir stiga classic tahtası var729 bobm var yine ltk puma var biraz fiyat açısındanda daha hafif şeyler düşün off - all + konusuna gelirsek bence off- ile all + arasında bekyok ama off - almak daha mantıklı geliyor yeni yeni kombo yağacağın için kontroollü lastikler kullanacaksın bunlarda bir birini dengeleyecek.Tavsiyem primorac off -

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forumda ilk profesyonel tahtasını almak isteyenler için hazırlanmış bir dolu konu var. "yeni başlayanlara tahta önerileri" şeklinde arattırırsanız rahatlıkla bulursunuz.

Tsu arkadaşımız açıklıkla yazmış. birincisi wski yazılanları oku daha sonra da OFF ve OFF+ tahtalardan uzak dur.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ButterFly-CI gençlere yanlış bir iz bırakıyorsun ne varsa herkes butterfly yöneliyor

Önce verdiğim linke bir tıklayın ondan sonra hakkımdaki yorumu yapın. Linke tıklarsanız Emre hocamın hazırladığı 'yeni başlayanlar için uygun tahtalar' başlığı altında çok güzel tahta önerileri var. Tavsiye isteyen arkadaşa ben önermedim Balsa X5 tipi tahtalar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..